Podziel się:

Plamy z buraczków? NON PROBLEMA

02-10-2017
Do schowka
Meble tapicerowane - sofy, narożniki, kanapy i fotele, a także siedziska i oparcia krzeseł - te ubrane w tkaniny Persempra, którym przewodzi hasło NONE PROBLEMA żadnych plam się nie boją.

 

       Już w poprzednich 4 odcinkach filmowych tkaniny Persempra udowodniły jak łatwo i szybko usunąć można z nich plamy z kawy, soku, wina i pisaków.

 

Persempra to tkaniny łatwoczyszczące, zabezpieczone innowacyjną technologią NANO STOP SYSTEM,  opartą na nanocząsteczkach, a polegającą na przeniesieniu procesów technologicznych z fazy wykańczania tkaniny na wczesny, początkowy etap przygotowania włókna do jej produkcji.

 

        Co to oznacza? Otóż - każde pojedyncze włókno jest przez tą rewolucyjną technologię idealnie zabezpieczone w taki sposób, że utrudnia wnikanie rozlanych płynów i  pozwala efektywnie usuwać wszelkiego rodzaju plamy suche.

 

Tkaniny Persempra są nie tylko trwałe i łatwe do utrzymania w czystości, ale cechują się także wyjątkowo wysokimi parametrami technicznymi. I coś jeszcze - dzięki specjalnym włóknom poliestrowym oraz ich oryginalnemu wykończeniu tkaniny są bardzo miękkie, wyglądają naturalnie i pięknie układają się na meblu - patrz fot. 2 i 3. To bez wątpienia mocny ich atut.

 

        Dzisiaj już 5 odcinek poradnika PERSEMPRA - TUTAJ, w nim jak usunąć plamy z buraczków.

 

fot. PERSEMPRA

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!