Podziel się:

PERSEMPRA? NON PROBLEMA

04-09-2017
Do schowka
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy filmowy serial poradnikowy - jak łatwo wyczyścić plamy z mebli tapicerowanych - w roli głównej występuje pochodząca prosto z Włoch - łatwoczyszcząca kolekcja tkanin meblowych PERSEMPRA 1.0.

 

          Zanim przekierujemy Was do pierwszego filmu - kilka słów wprowadzenia.  PERSEMPRA to marka należąca do znanej i cenionej firmy ITALVELLUTI Polska. 

 

PERSEMPRA to również nazwa dla kolekcji tkanin PERSEMPRA 1.0 (fot. 2 wzornik tkanin), które są nie tylko trwałe i łatwe do utrzymania w czystości, ale cechują się przy tym  najwyższymi parametrami technicznymi.

 

PERSEMPRA przewodzi proste, łatwo wpadające w ucho i przekonywające hasło NON PROBLEMA. Co ono oznacza?  A to, że właściwości tkanin PERSEMPRA pozwalają szybko usunąć plamy z wina, soku, kawy, olejów, kredek, mazaków i innych.

 

Tkaniny PERSEMPRA zabezpieczone są nowatorską, opartą na nanocząsteczkach technologią NANO STOP SYSTEM, dającą znacznie więcej niż inne spotykane na naszym rynku systemy ochrony tkanin.  NANO STOP SYSTEM  polega na przeniesieniu procesów technologicznych z końcowego już etapu wykańczania tkaniny na etap początkowy tj.przygotowania włókna do jej produkcji. Oznacza to, że każde pojedyncze włókno jest przez tą innowacyjną technologię idealnie zabezpieczone, przez co utrudnia wnikanie rozlanych płynów i pozwala skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju plamy suche.

 

        Zapraszamy TUTAJ, na 1 odcinek poradnikowego serialu PERSEMPRA, z którego dowiecie się jak łatwo wyczyścić różnego rodzaju plamy z mebli tapicerowanych. W odcinku 2 pokażemy jak wyczyścić plamę z kawy.

 

fot. PERSEMPRA
opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!