Poradnik
05-03-2021

Ranking kredytów gotówkowych to ogólnodostępne narzędzie, które pomoże nam znaleźć opłacalną ofertę bankową, dopasowaną do naszych kryteriów. Aby z niego skorzystać, nie trzeba... »

01-03-2021

Stoliki w każdej restauracji stanowią mebel, który nie może pozostać niezauważony z uwagi na specyfikę branży HoReCa. W przypadku barów, kawiarni oraz restauracji wygodne i atrakcyjne... »

26-02-2021

Co jest aktualnie modne w sypialniach? Jakie produkty pozwolą na odpoczynek, a jakie ułatwią organizację garderoby? Odpowiedzi dostarcza „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”. »

24-02-2021

Taras to przestrzeń idealna do wypoczynku w ciepłe dni. Można się wygrzewać na nim już w pierwszych promieniach słońca na wiosnę. Aby wygodnie korzystać z przestrzeni przed domem, warto... »

23-02-2021

Tynki maszynowe to obecnie jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań w przypadku dużych prac budowlanych. Czym różnią się od tynków ręcznych, jakie są ich rodzaje i zastosowanie?... »

19-02-2021

Coraz więcej osób decyduje się na zakup zmywarki. Bez wątpienia jest ona niezwykle użytecznym urządzeniem, które nie tylko wyręcza nas z nielubianego zmywania naczyń, ale również... »

Tagi: Brak tagów
17-02-2021

Krzesła ogrodowe muszą znaleźć się w ogrodzie otwartym na wypoczynek. Krzesło ogrodowe to niekończące się źródło inspiracji w Twoim ogrodzie. »

15-02-2021

Kanapa to najważniejszy mebel w pokoju dziennym. Dlatego też warto poświęcić nieco uwagi, by odpowiednio ją wystylizować. Pomogą nam w tym oczywiście stylowe poduszki dekoracyjne. Jak... »

Vank, Belong
14-02-2021

Co należy uwzględnić aranżując przestrzeń, by zadbać o równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym? Ważne są m.in. odpowiednie meble, ale też oświetlenie, akustyka i rośliny. »

08-02-2021

Lodówki bezszronowe są coraz częściej wybierane przez klientów. Wynika to z zastosowania w nich nowszej technologii, co przekłada się na zapewnienie lepszych warunków przechowywania... »

29-01-2021

W dzisiejszych czasach chyba nikt już nie wyobraża sobie domu bez pytek ceramicznych. Spróbujmy się bliżej przyjrzeć co stanowi o niekończącym się powodzeniu tego tak bardzo popularnego... »

28-01-2021

Co czeka osoby, które będą starać się o kredyt mieszkaniowy w koronakryzysie? Co nowego w kwestii wysokości wkładu własnego czy oprocentowania hipotek? »

17-01-2021

Polacy zmieniają meble co kilka lat, choć mogliby co kilka miesięcy, albo i częściej, bez konieczności wymiany, jedynie poprzez zmianę układu modułów. »

16-01-2021

Jak będą wyglądać domy i biura za 10, 20, 30 lat? Czy polskie wnętrza wpiszą się w światowe trendy? Czy będą bardziej bezpieczne? Jaki otencjał ma rynek inteligentnych rozwiązań? »

08-01-2021

Płyty OSB znajdują zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale również w branży meblarskiej. Wykonane z niej wyposażenie wnętrz wygląda bardzo efektownie, jest trwałe i wytrzymałe. Sprawdź,... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!