Podziel się:

Nowa porcja dobrych porad od firmy LECTRA

08-06-2015
Do schowka
Mamy kolejną porcję dobrych porad firmy LECTRA, kierowanych do producentów mebli tapicerowanych. W części pierwszej dowiecie się: W jaki sposób producenci mebli tapicerowanych mogą zwiększyć marże zysku?

 

        Wraz ze wzrostem kosztów surowców i robocizny, dzisiejszy konkurencyjny rynek staje się jeszcze bardziej skomplikowany, a producenci mebli tapicerowanych, tacy jak Ty, mają coraz większe trudności z zagwarantowaniem marży zysku.


Rośnie popyt i konsumenci dyktują warunki. Popyt na wszystko, co jest nowością  jest nieograniczony. Konsumenci wykorzystują wnętrza swoich domów do wyrażania swojej wyjątkowej osobowości. Globalizacja oznacza, że ich sklepem meblowym jest cały świat, ze wszystkimi tego konsekwencjami w zakresie konkurencji i cen.

 

         Nie masz innego wyjścia, jak tylko wyróżnić się poprzez oferowanie lepszych usług: dopasowywanie produktów do indywidualnych wymagań klienta, kolekcje modułowe, większa liczba modeli i wariantów z szerszym wyborem materiałów, większy zakres funkcji i wbudowanych technologii.

 
              To, coś się dobrze sprzedaje, należy produkować.

 

Dlatego ważna jest kontrola kosztów, efektywne wykorzystywanie wiedzy pracowników o wyjątkowych kwalifikacjach, optymalizacja wydajności i minimalizacja strat na każdym etapie procesu projektowania i rozwoju produktu oraz produkcji. Te okoliczności wpłyną na rentowność Twojej firmy, ponieważ wymagają dodatkowego czasu i wydatków na wyprodukowanie mebli.

 

        Lectra oferuje sposób na przewidywanie i kontrolę kosztów, aby osiągnąć rzeczywiste oszczędności materiałowe i finansowe w całym procesie produkcji, ale o tym już wkrótce, w części drugiej pt. Przewiduj koszty na etapie projektowania i rozwoju produktu.
 

fot. LECTRA

mat. sponsorowany

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!