Podziel się:

Na ratunek drewnu

16-03-2015
Do schowka
Na ratunek drewnu śpieszy miękki wosk, którego zdaniem jest retuszowanie i naprawa widocznych dla oka wszelkich rys, ubytków, pęknięć czy zadrapań.
 
        Wosk jest prostym i przede wszystkim niedrogim sposobem na naprawienie uszkodzonych elementów nie tylko z drewna, ale także z płyt meblowych, tych fornirowanych okleinami naturalnymi.

 

Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, można go też mieszać, dzięki czemu idealnie dopasujemy barwę wosku i do gatunku i do koloru drewna.

 

        Sprawdź ofertę wosków na Akcesoria.meble.pl - istnieje tu możliwość zakupienia jednej tylko sztabki wosku lub też całego zestawu, w którym znajdziemy 20 najbardziej popularnych kolorów – tabela kolorów - fot. 3.

 

I tak np. do drewna dębowego wosk występuje w 4 odcieniach: naturalny, kolor średni i ciemny oraz rustykalny. Jest też wybór w odcieniach orzecha, mahoniu i wiązu.

        Co ważne - retuszowana powierzchnia materiału jest odporna np. na działanie światła - tu wystarczy ją po „zabiegu” jedynie polakierować.

 

                 Woski na Akcesoria.meble.pl TUTAJ

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!