Poradnik - mieszkanie
Aktualności zawierające tag: mieszkanie Zobacz wszystkie
REJS-Futuro-pokoj-nastolatka-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
11-08-2022

Koniec wakacji i powrót do szkoły zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, najwyższy czas przygotować domowy kącik do nauki. Co powinno się w nim znaleźć, by... »

wynajem mieszkań w sezonie wakacyjnym
01-08-2022

Aż 19% wynajmujących mieszkania w Polsce to studenci. Oznacza to, że duża część mieszkań udostępnianych na rynku, zajętych w ciągu roku, zwalnia się w okresie wakacyjnym. »

jak sprzątać efektywnie
26-06-2022

Jak sprzątają Polacy? Odpowiedzi na to pytanie dostarczają najnowsze wyniki badań. »

Pokój do zadań specjalnych, proj. Izabela Ziemnicka-Ucieszyńska, Izudesign.
26-03-2022

Jak zaprojektować pokój, który będzie wspierał rozwój dzieci z potrzebami specjalnymi? »

23-09-2019

Dla wielu z nas zakup wymarzonych czterech kątów to wielkie wydarzenie i jak najszybciej chcemy nacieszyć się gotowym mieszkaniem, skrojonym na miarę naszych potrzeb. Ostatnim krokiem dzielącym... »

04-02-2019

Złoto we wnętrzach nie zawsze budzi tylko pozytywne skojarzenia. Przez wielu uważane jest za tandetne i wprowadzające do pomieszczeń nadmierny przepych. Dlatego aby nieco złagodzić jego... »

14-01-2019

Ściany oraz podłoga stanowią bazę we wnętrzu. To zazwyczaj do nich dobieramy meble, oświetlenie, dodatki, jaki i kolor. O ile otaczające nas przedmioty możemy wymieniać częściej, a ściany... »

19-11-2018

Minęły czasy meblościanek zabudowanych od góry do dołu, czy ogromnych regałów wypełnionych po brzegi dokumentami, książkami, ozdobami. Teraz wybierając regał do wnętrza, traktujemy go... »

29-10-2018

Wyobraź sobie, że jest chłodny, deszczowy dzień, a ty zmarznięta i bez humoru wracasz do domu, którego ciepło od samego progu otula cię jak wełniany koc. Jak wykreować taki nastrój? »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!