Poradnik - mieszkanie
Aktualności zawierające tag: mieszkanie Zobacz wszystkie
02-10-2021

Wybieram to, czego naprawdę chcę, nie to, co wypada mieć i jest modne, kieruję się autentycznymi potrzebami. Tak myśli coraz więcej osób. W wyborach utwierdzają ich architekci i projektanci. »

28-09-2021

Każdego dnia w swoim gospodarstwie domowym korzystasz z różnego rodzaju specyfików, by zaprowadzić prawdziwy porządek. Tylko w takich warunkach możesz zdrowo się rozwijać, żyć bezpiecznie... »

01-09-2021

W Krakowie działa wiele uczelni, a do tego świetnie ma się tutaj rynek pracy. To sprawia, że dla wielu osób miejsce to jest idealne do zamieszkania. Jeśli myślimy o zakupie własnego... »

Aziralili Agnieszka Dirks.
15-08-2021

Co powinno skłonić nas do podjęcia decyzji o remoncie? Czy tylko chęć odświeżenia ściany, czy może zmiana kolorów w pomieszczeniach? Nie, tutaj chodzi o coś więcej. »

12-07-2021

Najnowsze produkty i wybrane pomysły na wystrój pokoju dziecięcego - wszystko to można znaleźć w publikacji „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. »

31-05-2021

O czym warto pamiętać projektując łazienkę? Na jakie rozwiązania postawić? „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: łazienka na czasie” dostarcza informacji o aktualnie dostępnych produktach. »

Umywalka „Ipalyss” w kolorze nude, prod. Ideal Standard.
23-05-2021

Biała lub kolorowa ceramika chętnie integruje się z bardzo funkcjonalnymi meblami łazienkowymi, nawet w niewielkich wnętrzach. »

PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna. Jak urządzić pokój dzienny?
26-04-2021

Szukasz pomysłów na aranżację salonu? Potrzebujesz informacji o nowych produktach, by móc zaplanować przestrzeń dzienną? Sięgnij po „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna”. »

Wszystkie meble łazienkowe z serii „Balance” zabezpieczone zostały głęboką impregnacją chroniącą meble przed działaniem wilgoci.
08-04-2021

Odporne materiały nie boją się kontaktu z wodą i dobrze zabezpieczają wyposażenie łazienek. Dodatkowo, dają wiele możliwości w zakresie indywidualnego wyboru kolorystyki. »

wielkanocne dekoracje
02-04-2021

Zastanawiasz się, jak ozdobić wielkanocny stół i odmienić swój dom na wiosnę? Oto 10 pomysłów na wielkanocne dekoracje, które pozwolą stworzyć świąteczny klimat. »

Lamion, Ljuvare, IKEA
20-03-2021

Złoto dyskretnie uszlachetnia codzienność również we wnętrzach. »

26-02-2021

Co jest aktualnie modne w sypialniach? Jakie produkty pozwolą na odpoczynek, a jakie ułatwią organizację garderoby? Odpowiedzi dostarcza „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”. »

Vank, Belong
14-02-2021

Co należy uwzględnić aranżując przestrzeń, by zadbać o równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym? Ważne są m.in. odpowiednie meble, ale też oświetlenie, akustyka i rośliny. »

08-01-2021

Płyty OSB znajdują zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale również w branży meblarskiej. Wykonane z niej wyposażenie wnętrz wygląda bardzo efektownie, jest trwałe i wytrzymałe. Sprawdź,... »

31-12-2020

Właśnie zakończyłeś remont i już wiesz, że efekt finalny nie do końca spełnia Twoje oczekiwania? Jeśli faktycznie tak jest to z pewnością, na którymś z etapów aranżacji popełniłeś... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!