Podziel się:

Meble gastronomiczne - w co powinna być wyposażona profesjonalna kuchnia?

07-12-2020
Do schowka
Jak możesz się domyślać, meble gastronomiczne odgrywają ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu kuchni w restauracji, czy hotelu. Dzięki wyposażeniu pracownicy, tacy jak szefowie kuchni, czy pomoc kuchenna mogą wykonywać swoje zadania skutecznie, szybko i efektywnie. Dlatego sprawdź, jakie niezbędne meble powinny znaleźć się w każdej gastronomii. Dowiesz się także, gdzie takie możesz kupić!

 

1. Przede wszystkim stoły

2. Meble ze stali nierdzewnej? Postaw na baseny!

3. W kuchni nie może zabraknąć szaf

 

 

Jak wiesz, meble gastronomiczne powinny znajdować się w każdej profesjonalnej kuchni. Możesz jednak nie wiedzieć, co będzie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania placówki. Dlatego ułatwimy Ci ten wybór. Poznaj trzy najpotrzebniejsze kategorie mebli gastronomicznych, o których nie możesz zapomnieć!

 

Przede wszystkim stoły

 

Stołów nie może zabraknąć z kilku powodów. Przede wszystkim są miejscem, przy którym pracownicy mogą wykonywać swoje zadania. Dodatkowo to na stołach stoi większość urządzeń i narzędzi, które są codziennie wykorzystywane przez kucharzy. Postaw na stoły wykonane ze stali nierdzewnej, to przełoży się na trwałość, bo takim meblom niestraszne skrajne temperatury, uszkodzenia mechaniczne, czy zabrudzenia, które mogą zostać w prosty sposób usunięte. Postaw na stoły o większej lub mniejszej powierzchni. Wybierz te z dodatkową półką przy nogach lub bez niej. Wszystko zależy od tego, jaki masz budżet, a także ile miejsca jest w profesjonalnej kuchni, do której stoły trafią. Tego rodzaju meble gastronomiczne znajdziesz na stronie: gastroprodukt.pl/meble-gastronomiczne. Kupisz tam stoły przyścienne z półką lub bez niej. Również stoły, które idealnie sprawdzą się na rogach, co przełoży się na maksymalne wykorzystanie powierzchni kuchni. W ich ofercie nie brak także stołów z otwartymi szafkami, dzięki czemu stół będzie także miejscem na artykuły spożywcze, czy sprzęt i narzędzia.

 

Meble ze stali nierdzewnej? Postaw na baseny!