Poradnik - łazienka
Aktualności zawierające tag: łazienka Zobacz wszystkie
19-08-2021

Wymagania dotyczące instalacji brodzika w łazience są specjalistyczne, jednak klient nie pozostaje w tym wszystkim bez wyboru. Stając przed decyzją o zakupie brodzika, może skorzystać z dwóch... »

13-07-2021

Częstym elementem aranżacji łazienki są ścianki prysznicowe. Dzisiaj stały się one niemal synonimem nowoczesnego mieszkania. Ułatwiają utrzymanie prysznica w czystości, a jednocześnie... »

14-06-2021

Pralnia – oddzielna lub połączona z łazienką, to rozwiązanie niezwykle praktyczne i wygodne. Tylko gdzie ją zaaranżować i jak ją wyposażyć, by rzeczywiście była funkcjonalna? I... »

30-04-2021

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń, które urządza się raz na wiele lat. Jak zaprojektować nowy wystrój, by nie znudził Ci się już po kilku miesiącach i wciąż spełniał swoją funkcję... »

Geberit
22-04-2021

Nowy periodyk marki KOŁO to opowieść o wymarzonej łazience. Każdy z nas oczekuje od niej czegoś innego. Jedni spodziewają się funkcjonalności, drudzy – estetyki i nowoczesnego designu.... »

Wszystkie meble łazienkowe z serii „Balance” zabezpieczone zostały głęboką impregnacją chroniącą meble przed działaniem wilgoci.
08-04-2021

Odporne materiały nie boją się kontaktu z wodą i dobrze zabezpieczają wyposażenie łazienek. Dodatkowo, dają wiele możliwości w zakresie indywidualnego wyboru kolorystyki. »

15-07-2020

Choć suszarki bębnowe wciąż są sprzętami rzadko spotykanymi w polskich domach, wciąż możemy obserwować wzrost ich popularności. Na przestrzeni ostatniej dekady sprzedaż tego typu... »

26-06-2020

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej rezygnuje się z wanny na rzecz prysznica, który w codziennym użytkowaniu okazuje się znacznie wygodniejszy. Ogrom rozwiązań w zakresie kabin... »

05-06-2020

Większość z nas co pewien czas chce coś zmienić w swoim domu. Takie pragnienie świeżości najczęściej towarzyszy zmianom pór roku. Nie każdego jednak stać na wywrócenie wszystkiego do... »

05-05-2020

Łazienka jest miejscem, w którym wykonuje się podstawowe czynności higieniczne. Ma charakter sanitarny, lecz przez dekady ewoluowała i stała się jednym z bardziej stylowych pomieszczeń w... »

16-09-2019

Wybierając armaturę sanitarną do naszych mieszkań, z reguły kierujemy się jej designem oraz walorami użytkowymi. Mimo ich niewielkich rozmiarów ma ona duże znaczenie w kontekście aranżacji... »

27-05-2019

Łazienka jest pomieszczeniem wymagającym wielu źródeł światła, które muszą być odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Na ścianach, np. w okolicy lustra, znaleźć się mogą kinkiety... »

13-05-2019

Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego codziennego funkcjonowania. Wygodny, oszczędzający czas i wodę, nie potrzebuje dużo miejsca. Może być „niewidzialny” albo stać się przykuwającą... »

11-03-2019

Bez względu na to, czy posiadamy pokój kąpielowy, czy niewielką łazienkę w bloku powinna być ona maksymalnie funkcjonalna i estetyczna. To przestrzeń, która oprócz swoich podstawowych... »

22-10-2018

Okazuje się, że aby zachować młody i zdrowy wygląd przez lata, nie trzeba inwestować w drogie kosmetyki luksusowych marek. Prawdziwa skarbnica leczniczych właściwości płynie z naszych... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!