Poradnik - kuchnia
Aktualności zawierające tag: kuchnia Zobacz wszystkie
27-09-2021

Szukasz pomysłu na kuchnię? „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja” to 42 strony inspiracji, 15 prezentacji produktów, kilkadziesiąt aranżacji i najnowszych rozwiązań do kuchni. »

Wyspa kuchenna. Proj. arch. Katarzyna Kraszewska, Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz.
22-09-2021

Wyspa w kuchni jest jednym z najintensywniej wykorzystywanych elementów wyposażenia domu. Jak ją zaprojektować? »

Kuchnia Layman
23-08-2021

Otwarte przestrzenie są ostatnio jedną z najbardziej charakterystycznych cech współczesnej architektury wnętrz. Ale open space to nie tylko trend architektoniczny, to to również styl życia... »

08-03-2021

Duża kuchnia to duże możliwości. Z łatwością można podzielić ją na strefy, a na środku postawić wyspę. Warto także wyposażyć ją w pojemne szuflady, które z kilku powodów są lepsze... »

31-12-2020

Wybierając kuchenkę, zwracamy uwagę przede wszystkim na jej funkcjonalność i kolorystykę. Najpopularniejsze modele są do siebie podobne i mają dość standardowy wygląd. Jednak urządzając... »

Tagi: kuchnia
07-12-2020

Jak możesz się domyślać, meble gastronomiczne odgrywają ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu kuchni w restauracji, czy hotelu. Dzięki wyposażeniu pracownicy, tacy jak szefowie kuchni,... »

27-07-2020

Kuchenka lub płyta gazowa Innova służąca do przygotowywania dań znajduje się praktycznie w każdym domu. Najpopularniejsze są modele gazowe, elektryczne i indukcyjne. O ile jednak nikt nie ma... »

05-06-2020

Większość z nas co pewien czas chce coś zmienić w swoim domu. Takie pragnienie świeżości najczęściej towarzyszy zmianom pór roku. Nie każdego jednak stać na wywrócenie wszystkiego do... »

09-04-2020

W tym roku wiosenne, przedświąteczne porządki przebiegają w zupełnie innej atmosferze, niż w latach ubiegłych. A jednak, jak twierdzą psychologowie, w dobie pandemii mogą być podwójnie... »

09-03-2020

Urządzenie kuchni tak, by była ona przede wszystkim funkcjonalna, jest naprawdę nie lada wyzwaniem. Problemem zazwyczaj jest oczywiście jej niewielki metraż czy też połączenie jej z salonem.... »

24-02-2020

Subtelne dekory drewna doskonale komponują się z awangardowymi detalami, dzięki którym zabudowa meblowa nabiera nowoczesnego charteru, nie tracąc przy tym ponadczasowego piękna. Eleganckie... »

20-01-2020

Wyspa kuchenna jest bardzo lubianym rozwiązaniem. Warto się o nią pokusić o ile dysponujemy wystarczającą ilością miejsca. Żeby dobrze nam służyła, wystarczy pamiętać o kilku zasadach i... »

30-12-2019

Wyspa kuchenna to zawsze atrakcyjny wizualnie, a przy okazji niezwykle funkcjonalny pomysł na zaaranżowanie kuchni. A dziś, gdy popularność przygotowywania potraw w domu zyskuje ponownie na... »

09-12-2019

Przełom jesieni i zimy to idealny czas na kucharzenie. Gdy za oknem pada deszcz i hula wiatr, przyjemnie spędza się czas w kuchni. Powoli myślimy już o przygotowaniach świątecznych, choince i... »

Tagi: kuchnia
07-10-2019

Wszyscy marzymy o przestronnych kuchniach, w których z łatwością zmieści się całe wyposażenie. Niestety, często przychodzi nam się mierzyć z niewielkimi aneksami, gdzie liczy się każdy... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!