Podziel się:

Jesienne przeziębienie, sok z malin i PERSEMPRA

06-11-2017
Do schowka
Mamy jesień i pogoda nas nie rozpieszcza. Za oknem - jak to mówią - szaro, buro i ponuro, deszcze i plucha, a nas dopada zły nastrój i co gorsza - łapiemy infekcje. Śmiało można rzec sezon na jesienne przeziębienia rozpoczęty.


       Podczas przeziębienia najważniejsze jest, aby zareagować już przy pierwszych objawach. Co więc zrobić, by zwalczyć chorobę już w początkowym jej etapie?

 

Czasem wystarczają sposoby, które stosowały przed laty nasze babcie i prababcie. Może warto skorzystać ze sprawdzonych, przetestowanych właściwości dawnych, domowych sposobów leczenia - syropu z cebuli, szklanki mleka z miodem i masłem, naparów z dzikiej róży, soku z czarnego bzu lub malin, a nawet okładów z liści kapusty i baniek.

 

Przy malinach, a konkretnie przy soku z malin zatrzymamy się na dłużej. Po pierwsze, wskażemy na ich leczniczą moc. Po drugie, poprzez sok z malin wrócimy do kolejnego, 6 już odcinka poradnikowego serialu z marką PERSEMPRA.

 

        Najlepszy sok z malin to ten domowej roboty. Można stosować go nawet profilaktycznie, gdyż sprzyja podniesieniu odporności. Warto wiedzieć, że zawiera kwas acetylosalicylowy czyli naturalną aspirynę i dużo witamy C, która dodatkowo wzmacnia korzystne działanie leku właśnie przy przeziębieniach oraz w infekcjach wirusowych. Dobra herbatka z sokiem z malin to jeden z najpopularniejszych i, co ważne działających domowych sposobów na przeziębienie, a do tego jest jeszcze smaczna.

 

A teraz moc tkanin Persempra. Już w poprzednich odcinkach filmowych tkaniny Persempra, którym przewodzi hasło NON PROBLEMA, udowodniły, z jaką łatwością można z nich usunąć plamy z kawy, soku, wina, pisaków czy soku z buraczków. Dzisiaj możecie sprawdzić, jak równie szybko i łatwo pozbyć się można plam z soku z malin.

 

Tak dla przypomnienia: tkaniny Persempra to oryginalnie włoskie, łatwoczyszczące kolekcje materiałów tapicerskich, które są zabezpieczone innowacyjną, opartą na nanocząsteczkach technologią NANO STOP SYSTEM, która polega na przeniesieniu procesów technologicznych z końcowego już etapu wykańczania tkaniny na etap początkowy, tj.przygotowania włókna do jej produkcji. Oznacza to, że każde pojedyncze włókno jest przez tę innowacyjną technologię idealnie zabezpieczone. Utrudnia to  wnikanie rozlanych płynów i pozwala skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju plamy suche.
 

        Jak usunąć plamy z soku z malin z jaśniutkiej kanapy sprawdzić możecie TUTAJ

 

fot. 1 - ambasadorzy marki PESREMPRA - Włoch Marco i jego dziewczyna z Polski Ala, która na zdjęciu jest niestety dość mocno przeziębiona. Na szczęście Marco dba o nią i serwuje Ali pyszną herbatę i  sok z malin. Trochę soku wylało się, ale co tam - plamy z niego to akurat dla tej sympatycznej pary NON PROBLEMA.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!