Podziel się:

Jak wyczyścić plamę z pisaków?

25-09-2017
Do schowka
To już 4 odcinek filmowej odsłony poradnika PERSEMPRA, a w nim - jak wyczyścić plamę z pisaków.

 

        Kolorowe pisaki - częsta zmora rodziców, uwielbiane przez dzieci, których  kreatywność potrafi nie mieć końca. Co stanie się jak maluchowi nie starczy miejsca na blokowej kartce i swoje malarskie zapędy przeniesie wprost na naszą salonową i w dodatku jaśniutką kanapę? Myślicie, że to problem? 

 

Otóż nie. Dobrze jest wiedzieć - tu taka nasza podpowiedź na przyszłość - przy zakupie nowego już mebla, koniecznie sprawdźcie w jaką tkaninę mebel jest ubrany. To ważne i kolejna podpowiedź - gdyby to była tkanina Persempra - możecie być w 100% pewni, że problemu nie ma.

 

        Persempra to tkaniny łatwoczyszczące, zabezpieczone innowacyjną technologią NANO STOP SYSTEM, którym przewodzi hasło NON PROBLEMA, a to oznacza, że mówią STOP wielu plamom nie tylko z pisaków, ale i kawy - o tym było w 2 odcinku, wina - odcinek 3, z ketchupu, oleju, sadzy i wielu, wielu innych.

 

W poprzednim odcinku wymieniliśmy wysokie parametry techniczne tkanin Persempra. Czas poznać kolejne zalety a te z punktu widzenia użytkownika są bardzo istotne.

 

Po pierwsze - warto wiedzieć, że tkaniny Persempra posiadają ważny znacznik „HCHO free", który mówi, że produkt tak oznaczony jest wolny od formaldehydu. Po drugie - dzięki specjalnym włóknom poliestrowym oraz ich oryginalnemu wykończeniu tkaniny Persempra (fot.2-4) są bardzo miękkie w dotyku, wyglądają niezwykle  naturalnie i pięknie układają się na meblu.

 

        A teraz już pewnie chcecie wiedzieć jak wyczyścić plamę z pisaków? Proszę bardzo - sposób na to jest szybki i łatwy- zajrzyjcie TUTAJ

 

fot. PERSEMPRA

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!