Podziel się:

Jak urządzić nowoczesne biuro w niekonwencjonalnym stylu?

25-06-2018
Do schowka
Biuro to wizytówka firmy, dlatego też pracodawcy prześcigają się w pomysłach jak unowocześnić przestrzeń, aby spełniała oczekiwania pracowników.

 

        Wszystko po to, aby osoby zatrudnione w danej placówce, w ciągu 8-godzinnego dnia czuły się komfortowo i były bardziej efektywne.

 

Jakie więc rozwiązania warto wdrożyć w swojej firmie, aby zadbać o zdrowie i produktywność pracowników? Kilku podpowiedzi udziela firma Everspace - zapraszamy.

Sen to zdrowie, czyli przerwa na drzemkę
Właściciele firm coraz częściej wprowadzają udogodnienia dla pracowników, które umożliwiają krótką przerwę na sen i regenerację. Udowodniono bowiem, że drzemka w środku dnia zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby układu sercowo-naczyniowego, zmniejsza poziom stresu, a podczas takiego odpoczynku organizm wydziela hormony - adrenalinę i noradrenalinę, które stymulują pracę mózgu i pobudzają organizm. Oznacza to więc, że pracownicy mogą żyć zdrowo i efektywnie, a drzemka z powodzeniem zastąpi kawę i napoje energetyczne. Ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na regenerację i odprężenie są fotele i szezlongi z ruchomą poduszką – linia LinkUP (fot.1 i 2) od Nowy Styl Group, czy też sofa Vank_Belong (fot.3 i 4) od marki Vank.

Przestrzeń wspomagająca kreatywność!  
Biuro to wizytówka firmy. Siedziby, w których znajduje się podstawowe wyposażenie to już przeszłość. Pracodawcy prześcigają się w pomysłach, jak uatrakcyjnić przestrzeń przeznaczoną dla pracowników i wyróżnić się spośród konkurencji. Z pomocą przychodzą producenci mebli, którzy oferują coraz to nowsze rozwiązania, które nie tylko sprawiają, że miejsce pracy jest oryginalne, ale również sprzyja regeneracji i kreatywnemu myśleniu. Wiele pozytywnej energii dostarczają kolorowe dodatki – na przykład panele akustyczne SELVA WALL (fot.5 i 6). Ciekawym pomysłem jest również zainstalowanie huśtawek – takie znajdziemy na przykład w ofercie Bejot - huśtawki Swing (fot.7 i 8). Wiele innowacyjnych realizacji ma na swoim koncie marka Everspace. Nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania, które nie tylko są funkcjonalne, ale charakteryzują się ponadprzeciętną estetyką i niepowtarzalnym stylem znajdują się między innymi w siedzibie biura Coca-Cola, TVN, Wirtualna Polska czy Toyota Material Handing.

W harmonii i spokoju
W nowoczesnym biurze nie powinno zabraknąć miejsca, w którym można odpocząć czy odbyć spokojną rozmowę telefoniczną. Wyodrębnienie takiej przestrzeni jest szczególnie ważne w siedzibach firm typu open space. Wiele tego typu udogodnień znajduje się w ofertach marek specjalizujących się w meblach biurowych. Ciekawym pomysłem są boksy akustyczne Vank_Wall (fot.9 i10) od marki Vank. To niezwykle praktyczny, ale też designerski dodatek do biura. Doskonałym rozwiązaniem jest także system CAVE (fot.11 i 12), który sprzyja wyciszeniu i pozwala zebrać myśli.
 

fot. serwisy firm/Everspace

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!