Podziel się:

Jak udekorować dom na Wielkanoc?

02-04-2021
Do schowka
Zastanawiasz się, jak ozdobić wielkanocny stół i odmienić swój dom na wiosnę? Oto 10 pomysłów na wielkanocne dekoracje, które pozwolą stworzyć świąteczny klimat.

 

Dekorowanie mieszkania na Święta Wielkiej Nocy pozwala jeszcze mocniej poczuć wiosnę. To czas, w którym przyroda budzi się do życia, warto więc zaprosić ją do wnętrza. Niech będzie inspiracją do przygotowania dekoracji domu i wielkanocnego stołu, jednocześnie podkreślając wyjątkowość tych Świąt.

 

Jak udekorować wielkanocny stół?

 

Warto zadbać o to, by stół wyglądał odświętnie i wiosennie. W Wielkanoc wszystko co najważniejsze dzieje się wokół stołu. To przy nim odbywają się rodzinne spotkania. Uroczyste wielkanocne śniadanie i odświętny obiad zasługują na odpowiednią oprawę.

 

Na tradycyjne śniadanie, rodzinny obiad i popołudniową kawę. Stół wielkanocny powinien sprawdzić się w każdym wydaniu podczas nadchodzących świąt. Świeże, cięte żonkile i bazie w wazonie, pachnąca rzeżucha i mnóstwo smakołyków – te charakterystyczne elementy muszą być odpowiednio na nim wyeksponowane. Elegancki, biały obrus ze świątecznym haftem może być podstawą takiej oprawy stołu – z łatwością uda się dopasować do niego dodatki w ulubionych kolorach i wzorach. W tym roku warto wybrać nie tylko tradycyjne, żółto-zielone dekoracje. Akcesoria w kolorach roku Pantone, w nurcie bliskim naturze, w stylu modern classic, czy w wiosennym wydaniu? W każdym z tych stylów stół może wyglądać imponująco i równocześnie spełniać swoją funkcję - komentuje Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji wnętrz salonów Agata.

 

 

 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska - tylko...
Polska - Poznań
2021-05-24 | 2021-05-28
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!