Podziel się:

Jak spełnić sny?

13-08-2015
Do schowka
Wyobrażając sobie „wymarzoną sypialnię” wiele osób myśli o nastrojowych świecach, jasnych kolorach i pościeli w unikalny wzór. Pamiętajmy, że oprócz klimatu ważny jest zdrowy, długi i głęboki sen – zapewni go nam praktyczny materac Dejmos.


Dejmos funkcjonalnie przez cały rok

Przespana noc ma uzdrawiające właściwości, nie tylko, gdy jesteśmy przeziębieni. Leczy objawy stresu, daje wytchnienie po całodziennej gonitwie. Dobór tworzywa, których wykonany jest materac ma ogromne znaczenie. Fabryka Materacy Janpol stworzyła produkt - Dejmos, idealnym dopełnieniem jego innowacyjnej struktury, są właśnie naturalne surowce. Bawełna i jej higroskopijne właściwości wspomagają termoregulację ciała podczas snu, tak ważną podczas upalnych dni. Kolejną zaletą jest żywotność materaca, zachowana dzięki jego dwustronności. Budulcem części zimowej jest owcza wełna, jeden z najlepszych znanych ludziom naturalnych materiałów. Przejmuje ciepło i wilgoć, oddając je do otoczenia. Dzięki tym rozwiązaniom materac Dejmos to funkcjonalne rozwiązanie dla cierpiących na bezsenność, zarówno latem jak i w nocy.


Dejmos inwestycją w zdrową przyszłość

Dzięki piance termoelastycznej materac zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa. Tak ważne dla zdrowej sylwetki
i eliminacji problemów z postawą w przyszłości. Produkty Fabryki Materacy Janpol są w pełni profesjonalne, materac Dejmos uzyskał pozytywne opinie ośrodków rehabilitacyjnych i certyfikację specjalistów, dzięki czemu jeszcze bardziej odpowiada na potrzeby klientów. Wykorzystany w produkcie wkład piankowy sprawi, że posłuży nam przez długie lata.


Bezpieczeństwo blisko natury

Materac to jeden najważniejszych elementów miejsca snu i odpoczynku. By każdego dnia budzić się z uśmiechem, musimy mieć pewność, że jest on przyjazny naszemu ciału. Dzianina wykorzystana w artykule, znajdująca się najbliżej naszej skóry, posiada Certyfikat Oeko - Tex 100. Jest on znakiem bezpieczeństwa – materac Dejmos jest wolny od szkodliwych substancji. Naturalna jakość i innowacyjność produktów Fabryki Materacy Janpol dodadzą sił by aktywnie i z uśmiechem przeżyć dzień.


press release
fot. Fabryka materacy Janpol
 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
FURNICA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
DREMA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
Przesunięte: Łódź...
Polska - Łódź
2020-09-17 | 2020-09-26
Warsaw Home 2020
Polska - Nadarzyn
2020-09-30 | 2020-10-03
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!