Podziel się:

Inne spojrzenie na łazienkę

05-05-2020
Do schowka
Łazienka jest miejscem, w którym wykonuje się podstawowe czynności higieniczne. Ma charakter sanitarny, lecz przez dekady ewoluowała i stała się jednym z bardziej stylowych pomieszczeń w domu. Nie tylko higiena stała się ważna, pojawiła się wartość dodana w postaci miejsca do odpoczynku i relaksu.

Co roku na targach firmy zajmujące się ceramiką, meblami i armaturą kreują trendy na nadchodzące lata. Obecna sytuacja na świecie zmusza jednak ludzi do refleksji. Wyniesione z domu zachowania przenoszą się na zdrowie publiczne. Higiena i bezpieczeństwo jednostki wpływa na całe społeczeństwo.

 

Prostymi rozwiązaniami, które pozwalają na utrzymanie czystości w łazience są środki chemiczne. Co w sytuacji, jeśli chce się pójść o krok dalej? Rynek dostarcza co raz to nowszych rozwiązań technologicznych. W zależności, w jakim zakresie chce się działać, można zainstalować bezdotykowe dozowniki mydła, papieru toaletowego, czujniki PIR lub IR do włączania światła.  

 

Firma HLT dysponuje produktami, które pozwolą na bezpiecznie przebywanie w łazience oraz które umożliwią wygodne korzystanie z tej przestrzeni. Szczególną uwagę skupia na produktach z podwyższonym stopniem ochrony IP44. Godną uwagi jest lampa Amber w kolorze czarnym, która wpasowuje się w monochromatyczny trend czarnych łazienek, a dodatkowo dostarcza światło użytkowe, które znacznie poprawia komfort korzystania z lustra łazienkowego. Oprawę można zamieścić na tafli lustra lub na szafce. Montaż jest bardzo prosty i pozwala w szybkim czasie osiągnąć ciekawy efekt świetlny.

 

Więcej w majowym wydaniu miesięcznika „BIZNES meble.pl”, w wydaniu on-line TUTAJ

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-02-23 | 2021-02-26
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!