Podziel się:

Garderobę uszyj na miarę

13-09-2021
Do schowka
Garderoba to nie tylko miejsce, w którym przechowujemy ubrania. To przestrzeń, w której chcemy się czuć bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie która musi być dostosowana do naszych potrzeb. Aby sprawić, by wnętrze to było piękne, a korzystanie z niego sprawiało przyjemność, potrzeba znacznie więcej niż zwykłe szafy…

 

Garderoba, podobnie jak ubrania – najwygodniejsza jest wówczas, gdy zostanie zaprojektowana z myślą o konkretnych osobach. Kluczem do jej funkcjonalności jest wyposażenie uwzględniające przyzwyczajenia i styl życia domowników. Mowa tu nie tylko o szafkach i półkach. W garderobie bardzo ważną rolę pełnią też elementy mniejsze np. akcesoria meblowe. To one pozwalają na indywidualizację aranżacji i gwarantują jej użyteczność.

 

Jakie rozwiązania mamy do wyboru, jeśli chodzi o garderobę? Jest ich całkiem sporo.

 

Szuflady w garderobie – dobry duet

 

Tworząc projekt garderoby warto uwzględnić w zabudowie nie tylko półki, ale też szuflady i wysuwane kosze. Dzięki dostępności modeli w różnych wysokościach, możemy je dopasować do specyfiki rzeczy, które zamierzamy w nich przechowywać. W wykonanych z drutu, głębokich koszach Simpla REJS (dostępne w kolorach: białym i srebrnym) przechowywać możemy pledy, koce i pościel. Ich ażurowa budowa zapewni tekstyliom odpowiednią cyrkulację powietrza.

 

Z kolei w szufladach z systemu Slim Box REJS (dostępne w bieli, graficie i czerni, a także w wielu wymiarach,), przechowywać możemy m.in. ubrania, bieliznę i dodatki – krawaty, biżuterię oraz kosmetyki. Te drobne rzeczy warto od razu uporządkować. W tym celu można skorzystać z nowych, bardzo eleganckich wkładów dedykowanych szufladom Slim Box.

 

- Obite białą lub czarną ekoskórą i wyłożone miękkim aksamitem gustowne wkłady to nie tylko użyteczny dodatek, ale prawdziwa ozdoba garderobianej zabudowy. Dzięki nim nie tylko pozbędziemy się bałaganu, ale też pięknie wyeksponujemy ulubione paski, krawaty czy biżuterię. Wkłady dostępne są w różnych konfiguracjach i wielu wymiarach, co umożliwia wybór takiego rozwiązania, jakie najbardziej nam odpowiada. – wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

 

Powieś to – wieszaki w wielu wariantach

 

Innym ukłonem w stronę estetyki i funkcjonalności garderoby są niepozorne wieszaki. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na pantografy, czyli drążki na podnośnikach, które można bez wysiłku obniżyć, tak by ułatwić sobie dostęp do powieszonych na nich rzeczy. Pantografy REJS dostępne są w 3 szerokościach (do szaf o szerokości: 450-600, 600-830 i 830-1100) i w trzech kolorach: bieli, chromie i czerni.

 

Co istotne, wszystkie akcesoria REJS pracują na wytrzymałych prowadnicach, które gwarantują cichy, lekki i płynny ruch, a przez to zapewniają wysoki komfort użytkowania. Pełny wysuw systemów pozwoli na łatwiejszy dostęp do przechowywanych rzeczy – ubrań i dodatków i pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Wszystko po to, by domowa przestrzeń była jeszcze bardziej przyjazna i gustowna.

 

Więcej informacji:

www.rejs.eu

www.e-rejs.eu

 

Materiał Partnera zewnętrznego

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!