Poradnik - dom
Aktualności zawierające tag: dom Zobacz wszystkie
REJS-Futuro-pokoj-nastolatka-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
11-08-2022

Koniec wakacji i powrót do szkoły zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, najwyższy czas przygotować domowy kącik do nauki. Co powinno się w nim znaleźć, by... »

wynajem mieszkań w sezonie wakacyjnym
01-08-2022

Aż 19% wynajmujących mieszkania w Polsce to studenci. Oznacza to, że duża część mieszkań udostępnianych na rynku, zajętych w ciągu roku, zwalnia się w okresie wakacyjnym. »

Rejs-kuchnia-MAXIMAPURO-Corner-Comfort-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
18-07-2022

O tym, że wysuwane półki i kosze naprawdę ułatwiają korzystanie z dolnych szafek narożnych, nikogo nie trzeba już przekonywać. Dzięki nim nie tylko optymalnie wykorzystujemy przestrzeń... »

jak sprzątać efektywnie
26-06-2022

Jak sprzątają Polacy? Odpowiedzi na to pytanie dostarczają najnowsze wyniki badań. »

04-11-2019

Stereotyp to uproszczony sposób myślenia, za pomocą którego szybko oceniamy fakty i ludzi. Czy stereotypy mogą być prawdziwe? Z tym bywa różnie. Mity dotyczące inteligentnych domów... »

28-10-2019

Przy wyborze materiałów budowlanych często zastanawiamy się, czy będą one trwałe i posłużą na lata. Czy marka sprosta naszym oczekiwaniom, a gwarancja producenta jest wiarygodna? A przede... »

09-09-2019

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – głosi słynne powiedzenie. I trudno się z nim nie zgodzić. Dlatego warto zadbać o dobre wejście – i to dosłownie. To w końcu ta część... »

26-08-2019

Dwa tygodnie na rajskiej plaży minęły za szybko i już marzysz o kolejnych egzotycznych wakacjach? Mamy pomysł, jak przywołać klimat kurortu nad szmaragdowym morzem we własnym domu lub... »

12-08-2019

Współczesne budownictwo powinno czerpać z tego, co daje mu natura. Właściwe rozmieszczenie energooszczędnych okien pozwoli nie tylko idealnie doświetlić dom, ale także korzystać z energii... »

29-07-2019

Ubezpieczenie samochodu to standard. A co z domem, czy mieszkaniem? Przecież silna wichura, może pozbawić nas dorobku całego życia. Lepiej pomyśleć o ubezpieczeniu zawczasu. Coraz więcej... »

22-07-2019

Włamanie, pożar, wichura, zalanie wodą – takie wypadki niestety chodzą po ludziach, a lista nieszczęśliwych zdarzeń jest długa. Niekoniecznie zawsze dotyczy tych najbardziej drastycznych... »

08-07-2019

Od kilku lat w okresie letnim odnotowujemy stały wzrost temperatury. Długie miesiące z termometrem wskazującym 30⁰C sprzyjają wakacyjnym rozrywkom, jednak bywają także bardzo uciążliwe –... »

10-06-2019

Gdy na zewnątrz coraz cieplej, chętniej otwieramy okna, by wpuścić do domu świeże powietrze. Niestety, razem z nim zaczynają wlatywać owady, które utrudniają spokojny wypoczynek. Pomocne w... »

20-05-2019

Idea stworzenia domu, który będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych jeszcze do niedawna wydawała się niemal niemożliwa. Jak bowiem poradzić sobie z otwieraniem wysoko... »

06-05-2019

Solidny zamek w drzwiach to jeden z głównych elementów zabezpieczających dom przed włamywaczami. Przed wyborem zamka warto wziąć pod uwagę kilka aspektów – sposób montażu, jego budowę,... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!