Poradnik - dom
Aktualności zawierające tag: dom Zobacz wszystkie
02-10-2021

Wybieram to, czego naprawdę chcę, nie to, co wypada mieć i jest modne, kieruję się autentycznymi potrzebami. Tak myśli coraz więcej osób. W wyborach utwierdzają ich architekci i projektanci. »

Wyspa kuchenna. Proj. arch. Katarzyna Kraszewska, Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz.
22-09-2021

Wyspa w kuchni jest jednym z najintensywniej wykorzystywanych elementów wyposażenia domu. Jak ją zaprojektować? »

24-08-2021

Kredy gotówkowy do 200 tys. złotych to z reguły najwyższa kwota, jaką mogą uzyskać klienci zainteresowani finansowaniem dowolnego celu konsumpcyjnego. »

urządzenia, które wykorzystują sztuczną inteligencję
21-08-2021

Dlaczego coraz więcej osób instaluje systemy automatyki domowej? W czym pomaga sztuczna inteligencja na co dzień? W jaki sposób zwiększa wygodę, a jak wpływa na oszczędności? »

Tagi: agd, dom
Aziralili Agnieszka Dirks.
15-08-2021

Co powinno skłonić nas do podjęcia decyzji o remoncie? Czy tylko chęć odświeżenia ściany, czy może zmiana kolorów w pomieszczeniach? Nie, tutaj chodzi o coś więcej. »

09-08-2021

Kredyt gotówkowy umożliwia sfinansowanie remontu mieszkania lub domu. Często wzięcie kredytu gotówkowego jest najbardziej wygodnym rozwiązaniem, kiedy nie posiadasz oszczędności, które... »

07-08-2021

Dla każdego właściciela budynku jego zewnętrzna prezencja jest bardzo ważna. Dom ma przyciągać spojrzenia, nie odpychać. Z tego powodu tak wiele czasu niejednokrotnie spędzamy nad dokładnym... »

05-08-2021

Zakup odpowiedniego smartfona może się okazać nie lada wyzwaniem. Na rynku możemy obecnie znaleźć wiele modeli smartfonów, które są przeznaczone do różnych zadań. Czego innego będzie... »

12-07-2021

Najnowsze produkty i wybrane pomysły na wystrój pokoju dziecięcego - wszystko to można znaleźć w publikacji „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. »

31-05-2021

O czym warto pamiętać projektując łazienkę? Na jakie rozwiązania postawić? „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: łazienka na czasie” dostarcza informacji o aktualnie dostępnych produktach. »

Umywalka „Ipalyss” w kolorze nude, prod. Ideal Standard.
23-05-2021

Biała lub kolorowa ceramika chętnie integruje się z bardzo funkcjonalnymi meblami łazienkowymi, nawet w niewielkich wnętrzach. »

PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna. Jak urządzić pokój dzienny?
26-04-2021

Szukasz pomysłów na aranżację salonu? Potrzebujesz informacji o nowych produktach, by móc zaplanować przestrzeń dzienną? Sięgnij po „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna”. »

Wszystkie meble łazienkowe z serii „Balance” zabezpieczone zostały głęboką impregnacją chroniącą meble przed działaniem wilgoci.
08-04-2021

Odporne materiały nie boją się kontaktu z wodą i dobrze zabezpieczają wyposażenie łazienek. Dodatkowo, dają wiele możliwości w zakresie indywidualnego wyboru kolorystyki. »

wielkanocne dekoracje
02-04-2021

Zastanawiasz się, jak ozdobić wielkanocny stół i odmienić swój dom na wiosnę? Oto 10 pomysłów na wielkanocne dekoracje, które pozwolą stworzyć świąteczny klimat. »

26-02-2021

Co jest aktualnie modne w sypialniach? Jakie produkty pozwolą na odpoczynek, a jakie ułatwią organizację garderoby? Odpowiedzi dostarcza „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!