Poradnik - dom
Aktualności zawierające tag: dom Zobacz wszystkie
03-01-2022

W drodze do wygranej warto wesprzeć się wiedzą i rozwiązaniami technologicznymi producentów i dystrybutorów foteli gamingowych. »

27-12-2021

O tym, jak będzie wyglądał nasz dom przyszłości zdecyduje niepowtarzalna jakość potrzeb i wrażliwość na kwestie środowiskowe i społeczne. »

20-12-2021

Przysłowiowa kropka nad ”i”, która wyróżni twoją kuchnię albo wręcz nada jej spójnego charakteru. Klasyczny uchwyt, gałka a może listwa uchwytowa - który element wybrać, by był nie... »

21-11-2021

Meble stylizowane i inspirowane klasyką są świetną bazą do nadawania wnętrzom prawdziwego smaku. »

08-11-2021

Niezależnie od tego, jak duże są metraże domów czy mieszkań, po pewnym czasie zawsze pojawia się problem braku miejsc do przechowywania. Dotyczy on właściwie wszystkich przestrzeni. »

25-10-2021

Szukasz pomysłów na aranżację strefy komunikacji? Nie wiesz jak urządzić wąski przedpokój? Chcesz optyczne powiększyć korytarz? Zajrzyj do „Przewodnika Architekta: Strefa komunikacji”. »

Tagi: dom
02-10-2021

Wybieram to, czego naprawdę chcę, nie to, co wypada mieć i jest modne, kieruję się autentycznymi potrzebami. Tak myśli coraz więcej osób. W wyborach utwierdzają ich architekci i projektanci. »

Wyspa kuchenna. Proj. arch. Katarzyna Kraszewska, Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz.
22-09-2021

Wyspa w kuchni jest jednym z najintensywniej wykorzystywanych elementów wyposażenia domu. Jak ją zaprojektować? »

24-08-2021

Kredy gotówkowy do 200 tys. złotych to z reguły najwyższa kwota, jaką mogą uzyskać klienci zainteresowani finansowaniem dowolnego celu konsumpcyjnego. »

urządzenia, które wykorzystują sztuczną inteligencję
21-08-2021

Dlaczego coraz więcej osób instaluje systemy automatyki domowej? W czym pomaga sztuczna inteligencja na co dzień? W jaki sposób zwiększa wygodę, a jak wpływa na oszczędności? »

Tagi: agd, dom
Aziralili Agnieszka Dirks.
15-08-2021

Co powinno skłonić nas do podjęcia decyzji o remoncie? Czy tylko chęć odświeżenia ściany, czy może zmiana kolorów w pomieszczeniach? Nie, tutaj chodzi o coś więcej. »

09-08-2021

Kredyt gotówkowy umożliwia sfinansowanie remontu mieszkania lub domu. Często wzięcie kredytu gotówkowego jest najbardziej wygodnym rozwiązaniem, kiedy nie posiadasz oszczędności, które... »

07-08-2021

Dla każdego właściciela budynku jego zewnętrzna prezencja jest bardzo ważna. Dom ma przyciągać spojrzenia, nie odpychać. Z tego powodu tak wiele czasu niejednokrotnie spędzamy nad dokładnym... »

05-08-2021

Zakup odpowiedniego smartfona może się okazać nie lada wyzwaniem. Na rynku możemy obecnie znaleźć wiele modeli smartfonów, które są przeznaczone do różnych zadań. Czego innego będzie... »

12-07-2021

Najnowsze produkty i wybrane pomysły na wystrój pokoju dziecięcego - wszystko to można znaleźć w publikacji „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!