Podziel się:

Dobre rozwiązanie - system schodowy EGGER PRO

23-07-2018
Do schowka
System schodowy EGGER PRO umożliwia - po pierwsze - niedrogą, po drugie - stylową renowację schodów poprzez pokrycie ich laminatem.

 

         Egger podpowiada, że - wykorzystanie dekorów z kolekcji EGGER PRO Overall, umożliwia harmonijne ułożenie sąsiednich pokryć podłogowych w tym samym kolorze co schody. Dzięki temu powstaje idealna całość.

 

Schody stanowią jedyny łącznik między dwoma piętrami, są narażone na duże i częste obciążenia. Modułowy system firmy Egger, który składa się z laminowanych stopni i profilu stabilizującego może być stosowany nawet na schodach spiralnych i to przy różnej szerokości stopni.

 

fot. 2 Schody przed renowacją

fot. 3 Schody po renowacji

 

Egger oferuje cztery atrakcyjne, autentycznie wyglądające dekory dębowe. System schodowy PRO jest dostępny w dekorach Overall, które należą do nowej palety podłóg EGGER PRO Laminate, Comfort i Design, które są równie wyjątkowo wytrzymałe.

 

fot. 6  Dąb Waltham biały
fot. 7 Dąb Waltham naturalny
fot. 8 Dąb Waltham szary
fot. 9 Dąb Waltham brązowy

Dzięki temu możliwy jest montaż podłogi i schodów w tym samym kolorze. Stopnie schodów są wykonane z odpornego laminatu, a w obszarze wejścia na dole schodów można już stosować panele podłogowe Design lub Comfort.
 

System schodowy EGGER PRO sprzedawany jest w zestawach do schodów prostych i spiralnych, z półpiętrem lub bez.
  

fot. Egger

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!