Poradnik - design
Aktualności zawierające tag: design Zobacz wszystkie
Realizacja MikołajskaStudio.
02-05-2022

Jak dobrze urządzić salon? Architektka Ida Mikołajska podpowiada, jak zaprojektować przestrzeń skrojoną na miarę oczekiwań. »

25-10-2021

Szukasz pomysłów na aranżację strefy komunikacji? Nie wiesz jak urządzić wąski przedpokój? Chcesz optyczne powiększyć korytarz? Zajrzyj do „Przewodnika Architekta: Strefa komunikacji”. »

Tagi: design, trendy
27-09-2021

Szukasz pomysłu na kuchnię? „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja” to 42 strony inspiracji, 15 prezentacji produktów, kilkadziesiąt aranżacji i najnowszych rozwiązań do kuchni. »

Tagi: design, trendy
31-05-2021

O czym warto pamiętać projektując łazienkę? Na jakie rozwiązania postawić? „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: łazienka na czasie” dostarcza informacji o aktualnie dostępnych produktach. »

Tagi: design, trendy
PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna. Jak urządzić pokój dzienny?
26-04-2021

Szukasz pomysłów na aranżację salonu? Potrzebujesz informacji o nowych produktach, by móc zaplanować przestrzeń dzienną? Sięgnij po „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna”. »

Tagi: design, trendy
Lamion, Ljuvare, IKEA
20-03-2021

Złoto dyskretnie uszlachetnia codzienność również we wnętrzach. »

Tagi: design, trendy
26-02-2021

Co jest aktualnie modne w sypialniach? Jakie produkty pozwolą na odpoczynek, a jakie ułatwią organizację garderoby? Odpowiedzi dostarcza „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”. »

Tagi: design, trendy
06-01-2021

Współczesne wzornictwo zaskakuje śmiałymi połączeniami, nowymi materiałami i formami. Czy ostatni wybór Instytutu Pantone – dwóch kolorów roku 2021, wyznaczy nowe trendy w branży... »

Tagi: design, trendy
19-12-2020

O bliskich związkach sztuki z aranżacją wnętrz świadczą opinie profesjonalistów i zachowania konsumentów, którym trudno wyobrazić sobie dom, czy biuro bez pięknego obrazu lub rzeźby. »

Tagi: design, trendy
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!