Podziel się:

Część 4 dobrych porad LECTRA

20-07-2015
Do schowka
W czwartej części i ostatniej dobrych porad LECTRA, kierowanych są do producentów mebli tapicerowanych - "Osiągnij swoje cele biznesowe korzystając ze wsparcia firmy Lectra".

 

        Jesteśmy dumni, że możemy oferować systemy rozkroju o najniższym całkowitym koszcie posiadania w przeliczeniu na jedną wyciętą formatkę.

 

Zarówno materiały eksploatacyjne o wydłużonej żywotności, niskie zużycie energii, jak i maksymalna dostępność systemu do produkcji dzięki wbudowanym inteligentnym funkcjom połączonym z naszymi centrami wsparcia telefonicznego gwarantują wzrost rentowności produkcji. Nie wspominając o największych oferowanych na rynku oszczędnościach na materiale.

 

        Automatyczny przepływ danych zapewnia stałą dostępność informacji dotyczących każdego modelu - od prototypowania po etap produkcji.

 

Oferujemy również oprogramowanie do kontroli kosztów skóry. Porównuje ono jakość i powierzchnię błamów skóry deklarowaną przez dostawcę z rzeczywiście dostarczoną jakością i powierzchnią. Oznacza to, że monitoring dostawców i ewentualne reklamacje można oprzeć na konkretnych danych.

 

        Ale zaawansowana technologia jest tylko częścią całej historii. Korzystając z przeszło 40-letniego doświadczenia firma Lectra opracowuje i wdraża najskuteczniejsze rozwiązania w zakresie poprawy procesów, odpowiadające dzisiejszym wyzwaniom, zwiększając wydajność i elastyczność na każdym etapie – od projektowania przez prototypowanie aż po etap produkcji.

 

Wierzymy, że dzielenie się specjalistyczną wiedzą jest kluczem dla sukcesu. Nasze produkty bazują na współpracy, połączonej z praktyką i sprawdzoną metodologią w celu wdrażania istotnych i zrównoważonych zmian oraz osiągnięcia natychmiastowych wyników. Nasi konsultanci są bezkompromisowi w swym dążeniu do celu, jakim jest wspieranie producentów w utrzymaniu konkurencyjności i poziomu rentowności.

 

fot. LECTRA

mat. sponsorowany

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!