Podziel się:

Blaty kuchenne z konglomeratu kwarcowego

26-02-2018
Do schowka
Każdy z nas zna markę Franke. Nie każdy jednak orientuje się, że Franke swoje ogromne doświadczenie w produkcji zlewozmywaków kuchennych z kompozytu Fragranit+ z powodzeniem wykorzystuje w produkcji blatów kuchennych.

 

        Blaty kuchenne są integralnym elementem każdej kuchennej zabudowy, a w przypadku Franke stanowią wręcz idealne dopełnienie oferty marki.

 

Na naszym rynku dużą popularnością cieszą się blaty z konglomeratu kwarcowego. Są chętnie wybierane z uwagi na wysoki poziom twardości, odporność na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie plam, promieniowanie UV, wysokie temperatury. Do tego są higieniczne, posiadają na to niezbędne atesty i co ważne - mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością.

 

Konglomerat z jakiego są wykonane, łączy w sobie naturalne składniki, takie jak delikatny piasek kwarcowy i krzemionkowy. Mieszanka tych surowców oraz żywic daje możliwość uzyskania ciekawej faktury i bogatej palety barw. W ofercie marki Franke występuje aż 15 kolorów blatów: począwszy od czystej bieli poprzez gamę modnych szarości, aż po elegancką czerń czy intensywne brązy.


Blaty powinny być dobrze dobrane, bowiem  są podstawą kuchennego warsztatu. Ich powierzchnia robocza powinna spełniać wiele restrykcyjnych norm, tych związanych z funkcjonalnością. Nie wolno również zapomnieć o estetyce blatów, gdyż to one są dominującym elementem kuchennej zabudowy. I choćby dlatego warto wybrać blaty z konglomeratu, bo tu mamy pewność, że posłużą nam one w niezmiennie dobrej kondycji przez wiele lat.

 

fot. Franke

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!