Poradnik - artykuły
Aktualności zawierające tag: artykuły Zobacz wszystkie
03-07-2022

Przyzwyczailiśmy się do myślenia, że o ergonomii można mówić tylko w obrębie miejsc pracy. Tymczasem projektanci wielu innych obszarów udowodnili, że jej definicja poszerzyła granice. »

Regały z półkami marki Borcas można dowolnie konfigurować, dlatego nie trzeba wybierać pomiędzy funkcjonalnością a designem.
09-05-2022

Choć do poziomu wskaźników z początku XXI wieku wciąż daleko, to rok 2020 przyniósł 42% wzrost czytelnictwa. »

KiK.
09-04-2022

Śniadanie wielkanocne, jak każde świąteczne spotkanie, wymaga odpowiedniej oprawy. Jak udekorować stół na Wielkanoc? Oto przegląd wielkanocnych trendów. »

Pokój do zadań specjalnych, proj. Izabela Ziemnicka-Ucieszyńska, Izudesign.
26-03-2022

Jak zaprojektować pokój, który będzie wspierał rozwój dzieci z potrzebami specjalnymi? »

łóżko kontynentalne Recticel
13-03-2022

Poczucie obcowania z wysoką jakością produktu i wynikające z tego przyjemne doświadczenia – tego oczekują dziś klienci i, jak wynika z badań, będą oczekiwać w przyszłości. »

„M:OD” to kolekcja kwietników ściennych projektu studia Kosmos Project dla marki Bujnie.
05-03-2022

Kwietniki i regały na kwiaty to dobrze zaprojektowane produkty, które pozwalają korzystać z dobroczynnego działania zieleni również w domu. »

łożko kontynentalne
19-02-2022

Poszukiwanie komfortowych rozwiązań do sypialni dla singli jest odpowiedzią na jeden z globalnych trendów – wzrostu liczby singli. »

21-11-2021

Meble stylizowane i inspirowane klasyką są świetną bazą do nadawania wnętrzom prawdziwego smaku. »

08-11-2021

Niezależnie od tego, jak duże są metraże domów czy mieszkań, po pewnym czasie zawsze pojawia się problem braku miejsc do przechowywania. Dotyczy on właściwie wszystkich przestrzeni. »

18-10-2021

Szkło lakierowane jest materiałem od lat powszechnie stosowanym w meblarstwie i mimo zmieniających się trendów kolorystycznych nadal gości w meblach. Colorimo to szkło lakierowane dające... »

02-07-2021

Zakupy w sieci obejmują coraz więcej dziedzin naszego życia. Nabycie mebli drogą internetową to wybór wielu klientów, ceniących swój czas, pieniądze, możliwość większego wyboru oraz... »

28-06-2021

Nawet po zakończeniu lockdownu (oby nie tylko w jego przerwie) u wielu z nas zmienił się charakter pracy, teraz znacznie częściej wykonywanej zdalnie z własnego mieszkania czy domu. Wiele... »

23-06-2021

Faktury, umowy, księgi rachunkowe i podatkowe czy papiery wartościowe to tylko niektóre z dokumentów, które wymagają szczególnej ochrony. Przed groźnymi czynnikami i dostępem osób trzecich... »

22-06-2021

Biurko gamingowe powinno być szczególnie dobrze dopasowane do potrzeb jego użytkownika. Zaangażowani gracze potrafią spędzić przy nim naprawdę długie godziny. Zarówno biurko, jak i... »

17-06-2021

Nowoczesne sztuczne rośliny szturmem podbijają rynek dekoracji do domu i innych wnętrz. Obok doskonale dobranych mebli i akcesoriów rośliny stanowią ważny element tworzonej przestrzeni. Jakie... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!