Poradnik - akcesoria meblowe
Aktualności zawierające tag: akcesoria meblowe Zobacz wszystkie
Hafele-Loox5-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
29-08-2022

Trzy elementy – zieleń, natura i światło to podstawa stylu urban jungle. Miejska dżungla szturmem wdarła się do kuchni, salonów, a nawet łazienek. Jak połączyć ze sobą te wszystkie... »

AMIX-HS-DTC-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
22-08-2022

Zawiasy HS-DTC mogą znaleźć zastosowanie w wielu rodzajach frontów meblowych. Okucia stanowią połączenie eleganckiego wzornictwa z doskonałym komfortem użytkowania. »

REJS-Futuro-pokoj-nastolatka-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
11-08-2022

Koniec wakacji i powrót do szkoły zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, najwyższy czas przygotować domowy kącik do nauki. Co powinno się w nim znaleźć, by... »

Rejs-kuchnia-MAXIMAPURO-Corner-Comfort-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
18-07-2022

O tym, że wysuwane półki i kosze naprawdę ułatwiają korzystanie z dolnych szafek narożnych, nikogo nie trzeba już przekonywać. Dzięki nim nie tylko optymalnie wykorzystujemy przestrzeń... »

Hafele-Free Space-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
20-06-2022

Fronty podnoszone do góry to idealne rozwiązanie w kuchni czy w meblach pokojowych. Nawet otwarte pozwalają nam swobodnie poruszać się po pomieszczeniu. Teraz dzięki nowemu podnośnikowi z... »

Rejs-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
06-06-2022

Nowoczesne systemy oświetleniowe to rozwiązanie nie tylko stricte funkcjonalne. Dostępne dziś oprawy, listwy i taśmy mają nie tylko oświetlać, ale też zdobić meble i wnętrza. Podkreślać... »

Hafele-Uchwyty-biznes-meble-pl
25-04-2022

Kontrastowe połączenia opanowały wnętrza naszych kuchni i rozgościły się w salonie i łazienkach. Zobaczcie, jak ciemniejszy detal potrafi zmienić całe pomieszczenie! »

18-04-2022

Uchwyty meblowe, choć niewielkie, potrafią całkowicie zmienić charakter witryny, komody czy szafy. Mogą dodać im uroku i stylu, a nawet stanowić największą ich ozdobę. Tylko jak je dobrać,... »

11-04-2022

Aranżacja przestrzeni domu to przede wszystkich estetyka i wygodne rozwiązania dla mieszkańców. Jednak ważne są również detale i kwestie techniczne, które umożliwią spokojne życie.... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!