Poradnik
Szkło lakierowane jest materiałem od lat powszechnie stosowanym w meblarstwie i mimo zmieniających się trendów kolorystycznych nadal gości w meblach. Colorimo to szkło lakierowane dające...
04-10-2021

Malowanie ścian to bardzo dobry sposób na odświeżenie wnętrz oraz wniesienie do nich całkowicie nowego ducha. Czy jednak malowanie jest trudne? Czy naprawdę potrzebna do tego specjalistyczna... »

02-10-2021

Wybieram to, czego naprawdę chcę, nie to, co wypada mieć i jest modne, kieruję się autentycznymi potrzebami. Tak myśli coraz więcej osób. W wyborach utwierdzają ich architekci i projektanci. »

28-09-2021

Każdego dnia w swoim gospodarstwie domowym korzystasz z różnego rodzaju specyfików, by zaprowadzić prawdziwy porządek. Tylko w takich warunkach możesz zdrowo się rozwijać, żyć bezpiecznie... »

28-09-2021

Antresola jest idealnym pomysłem na wykorzystanie przestrzeni w wysokich mieszkaniach, jednak równie świetnie może spisywać się w nieco niższych pomieszczeniach. Warunek jest jeden – ich... »

27-09-2021

Szukasz pomysłu na kuchnię? „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja” to 42 strony inspiracji, 15 prezentacji produktów, kilkadziesiąt aranżacji i najnowszych rozwiązań do kuchni. »

Wyspa kuchenna. Proj. arch. Katarzyna Kraszewska, Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz.
22-09-2021

Wyspa w kuchni jest jednym z najintensywniej wykorzystywanych elementów wyposażenia domu. Jak ją zaprojektować? »

18-09-2021

Nowoczesne środki do czyszczenia mebli mają nie tylko likwidować brud na ich powierzchni, ale je pielęgnować i konserwować. Szczególnej uwagi pod tym względem wymagają meble drewniane.... »

13-09-2021

Garderoba to nie tylko miejsce, w którym przechowujemy ubrania. To przestrzeń, w której chcemy się czuć bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie która musi być dostosowana do naszych potrzeb.... »

06-09-2021

Nowoczesne meble są podstawą w każdym nowo wybudowanym domu lub miejscu pracy. Pozwalają stworzyć elegancką i komfortową przestrzeń dla twoich pomieszczeń biurowych oraz mieszkalnych.... »

01-09-2021

W Krakowie działa wiele uczelni, a do tego świetnie ma się tutaj rynek pracy. To sprawia, że dla wielu osób miejsce to jest idealne do zamieszkania. Jeśli myślimy o zakupie własnego... »

26-08-2021

Od lat jednym z obowiązków każdego Polaka jest złożenie pit. Zeznanie podatkowe należy przesłać do właściwego urzędu skarbowego w odpowiednim terminie. Warto pamiętać o tym, że... »

Tagi: pit
24-08-2021

Kredy gotówkowy do 200 tys. złotych to z reguły najwyższa kwota, jaką mogą uzyskać klienci zainteresowani finansowaniem dowolnego celu konsumpcyjnego. »

Kuchnia Layman
23-08-2021

Otwarte przestrzenie są ostatnio jedną z najbardziej charakterystycznych cech współczesnej architektury wnętrz. Ale open space to nie tylko trend architektoniczny, to to również styl życia... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!