8/19
telefon: +48 (012) 65 49 377
fax: +48 (012) 65 49 377
tel kom.:+48 518 518 511

Firma Pol-Met jest producentem akcesoriów meblowych z 27 letnim doświadczeniem na rynku. Firmę tworzy zgrany zespół osób, w pełni zaangażowanych w swoją pracę. W trosce o Państwa zadowolenie, ciągle dążymy do wprowadzania nowych produktów, charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania.

W 2004 roku Firma Pol-Met otrzymała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością TUV ISO 9001:2000. Produkowane przez nas akcesoria od lat cieszą się uznaniem, a nietypowe zlecenia zawsze są rozpatrywane i realizowane w miarę możliwości technicznych.
Firma Pol-Met, to również solidny partner w biznesie dla takich firm jak Meble Cersanit, Meble Forte, Meble Black Red White.

Amortyzatorek meblowy Airtic zapobiega trzaskaniu szafek meblowych, spowalniając i wyciszając fazę zamykania. Zastosowany w Airtic opatentowany inteligentny mechanizm pneumatyczny, dostosowuje siłę hamowania do aktualnych potrzeb pozwalając na całkowite i ciche domknięcie drzwiczek. Airtic współpracuje z każdym rodzajem zawiasów puszkowych niezależnie od miejsca w którym jest on zamontowany. Dzięki najmniejszym wymiarom nie sprawia problemów z montażem. Dostępny jest również adapterek montażowy, umożliwiający montaż amortyzatorka przy pomocy samego śrubokręta. Amortyzatorek jest produktem sprawdzonym i stosowanym przez największych producentów mebli w Polsce.

 

Przykładowe produkty:
Amortyzatorek AIRTIC
Zawias taśmowy
Zawias splatany
Zawias puszkowy
Dodano:  2008-07-11   Wyświetleń:  38879
-
 
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!