Podziel się:

WAJNERT - COMBO

01-11-2010
Do schowka
Czy da się stworzyć z jednego zestawu mebli aż 192 różne ich konfiguracje? Czy istnieją meble, które mogą służyć jednocześnie do pracy, wypoczynku i przyjmowania gości?

Na oba te pytania firma Meble WAJNERT ma odpowiedź twierdzącą, gdyż dla swoich wyjątkowo wymagających klientów przygotowała kolekcję COMBO – najbardziej wielofunkcyjny z domowych zestawów mebli.

Domowe wyzwania
Wszyscy wiemy, jak często domowa przestrzeń musi nadawać się do bardzo różnego wykorzystania. Do perfekcji mamy już opanowane łączenie salonu z pracownią i aneksem kuchennym. Jednak, gdy do tego połączenia dodamy jeszcze funkcję sypialną, to dobre zaaranżowanie takiego wnętrza staje się dla każdego naprawdę dużym wyzwaniem.
Ale wyobraźmy sobie, że mamy meble idealne. Gdy przychodzi do nas większa grupa gości, wyciągamy dla nich wygodne, lecz ukryte na co dzień pufy. Gdy wolny czas spędzamy z książką, najświeższą lekturę możemy mieć zawsze pod ręką, a jednocześnie dyskretnie schowaną. Gdy zdarza się nam pracować w domu, możemy w każdej chwili wyczarować mini stolik na laptopa. A gdy salon jest jednocześnie sypialnią, to w nocy nasza sofa zmienia się w miejsce komfortowego wypoczynku. Tak, takie marzenia firma Meble WAJNERT potrafi spełnić! Zna ona bardzo dobrze oczekiwania swoich klientów i wie, jak cenne są meble, które ułatwiają takie zadania. Dlatego właśnie stworzyła kolekcję COMBO, która dedykowana jest osobom, szukającym mebli przystosowujących się do ich potrzeb.

192 Combo kompozycje

Innowacyjna kolekcja COMBO to zestaw składający się z fotela, sofy dwuosobowej, sofy trzyosobowej, narożnika z pełnym bokiem i wyspą oraz narożnika z dwoma pełnymi bokami.

Aby stworzyć z niego swoją własną kombinację, musimy rozpocząć od wybrania najbardziej interesujących nas modułów. Pamiętajmy, że narożnik, który zawiera pojemnik na pościel oraz sofa trzyosobowa są rozkładane i mogą pełnić w nocy funkcję wygodnego łóżka.

Kolejnym etapem jest dobór boków, gdyż każdy z mebli możemy wykańczać nimi na dowolne sposoby. Wśród dostępnych sześciu opcji znajdziemy moduł z dwiema dodatkowymi pufami, obrotowym stolikiem, który można unieść o 10 cm lub półkami o głębokości 20 cm. Pozostałe, tradycyjnie wykończone boki różnią się szerokością. Dzięki temu, że każdy z nich może być zamontowany z prawej lub lewej strony mebla, dają nam one nieograniczone możliwości kompozycyjne.

Do wyboru, do koloru

Firma Meble WAJNERT postarała się, aby zestaw COMBO dawał nieograniczone możliwości aranżacyjne także w zakresie swojej kolorystyki. Co to oznacza? Otóż każdy z wybranych mebli może zostać obity tkaniną, skórą lub połączeniem obu tych materiałów. W przypadku takiego duetu, skóra występuje na korpusie mebla a tkanina na poduchach oparciowych i pufach. Do wyboru jest 1000 wzorów, kolorów i faktur tkanin i skór dostępnych w większości na wyłączność Firmy.

Komponując zestaw COMBO możemy popuścić wodze fantazji i ożywić nasze wnętrze bajecznie kolorową sofą lub zdecydować się na stonowane tło i oryginalne poduchy oparciowe. Osobom, które lubią oryginalne połączenia i marzą o niebanalnym wnętrzu polecamy dwie nowe tkaniny, które są przebojem sezonu tj. Kenia i Salina. Kenia to barwne kraty skomponowane z kilku przenikających się kolorów, które dodadzą naszemu wnętrzu skandynawskiego uroku. Salina wnosi nutę egzotyki, łącząc żakardowy wzór florystyczny z kontrastowym tłem.


Po więcej informacji na temat kolekcji zapraszamy na: www.wajnert.pl oraz do nowego katalogu 2010/2011.

Tagi: Brak tagów
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Inne artykuły

Aktualności
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Wpływ epidemii na branżę
  Rzeczywistość, w której funkcjonują obecnie firmy, zobligowała redakcję miesięcznika „BIZNES meble.pl” do przeprowadzenia badania dotyczącego wpływu epidemii koronawirusa na branżę meblarską. Ankieta zamieszczona w kwietniu na portalu www.biznes.meble.pl była...
 • Wytyczne dla funkcjonowania sklepów meblowych
  Główny cel wdrażanych procedur to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa klientom i pracownikom sklepów meblowych i budowlanych. Przede wszystkim mają one za zadanie minimalizowanie ryzyka zakażenia pracowników lub osób świadczących usługi przez klientów...
 • Pierwsze targi w Niemczech już od 30 maja
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • E-commerce w nowej rzeczywistości
  Dla wielu branż epidemia koronawirusa to czas podejmowania wyjątkowych kroków. Marki wnętrzarskie muszą dostosować działania do aktualnej sytuacji, a ich właściciele układając strategię, muszą wiedzieć, w jaki sposób odpowiadać na potrzeby klientów, projektując...
Nowości produktowe
 • Select by Lech - Dolce i Eterno
  Doskonale ubierze każdy rodzaj mebla. Skręcony splot, przypominający ponadczasową przędzę bouclé, powoduje, że tkanina sprawia wrażenie wielowymiarowej. „Eterno” stanowi idealne odwzorowanie starej, przetartej skóry naturalnej. Wysoka wytrzymałość oraz neutralna...
 • Schattdecor - Black Glow
  Wzorcem dla „Black Glow” były zwietrzałe deski, które zostały celowo nadpalone. W celu uzyskania konkretnego koloru na powierzchni, drewno zostało w odpowiednich miejscach obrobione. Na tej drodze powstała bardzo strukturalna, surowa powierzchnia, która doskonale...
 • Loft Decora - Modułowy system „Grop”
  Inspirowany duchem szkoły z Weimaru modułowy system „Grop” zaprojektowali Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski. Dzięki możliwości konfiguracji, odnajdzie się w wielu sytuacjach. Może być stolikiem, szafką RTV, konsolą, regałem, meblem biurowym lub ekspozycyjnym. Mebel jest...
 • Markslöjd - Bali
  Została wykonana z rattanu, naturalnego materiału o dużej wytrzymałości, dzięki czemu przyciąga uwagę oryginalnym designem i lekkością konstrukcji. Bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach z drewnianymi meblami, naturalnymi dodatkami aranżacyjnymi, kwiatami i roślinami ozdobnymi.
 • Gaber - Relingi ochronne
  Szybki montaż odbywa się dzięki odpornej na temperaturę oraz środki chemiczne taśmie samoprzylepnej. Obie wersje kolorystyczne – srebrna i czarna – dostępne są w paczkach po 6 sztuk w dwóch długościach 30 oraz 45 cm w sklepie online sklep.gaber.info.pl.
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!