Podziel się:

Villeroy & Boch - Memento 2.0 – nowa wersja

29-07-2019
Do schowka
Produkt osiąga status kultowego, kiedy jego cechy wpisują się w oczekiwania konsumentów tak bardzo, że nie wyobrażają sobie oni możliwości korzystania z innej oferty. Kolekcja Memento Villeroy & Boch osiągnęła swój status dzięki minimalistycznemu, ale eleganckiemu projektowi oraz bogatej ofercie funkcjonalnych produktów. Teraz została ona dodatkowo uzupełniona o niezwykle wytrzymałą ceramikę TitanCeram oraz siedem kolorów do wyboru, w tym Concrete, który barwą nawiązuje do modnego trendu imitowania betonu. Villeroy & Boch przedstawia kolekcję Memento 2.0.

Villeroy & Boch przenosi kultową kolekcję łazienkową Memento na zupełnie nowy poziom. Produkty linii Memento 2.0. zyskały nowe szaty – teraz krawędzie i kształty są jeszcze wyraźniej podkreślone          i dynamicznie zarysowane, dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału TitanCeram. To wyjątkowe tworzywo pozwoliło na stworzenie kolekcji kompletnej, składającej się z ośmiu wersji umywalek, bidetu i toalety. Z łatwością dostosują się one do każdej przestrzeni łazienkowej, dzięki możliwości wyboru siedmiu opcji kolorystycznych, które podkreślą nowoczesną aranżację i wykończenie wnętrza.

 

Nowoczesność wyrażona kolorem

 

Produkty z kolekcji Memento 2.0. są dostępne w kolorach, które podkreślą dizajn nowoczesnej łazienki.

Wśród dostępnych opcji są: White Alpin, Star White i Glossy Black, wszystkie z innowacyjną powierzchnią CeramicPlus. Są one także dostępne z matową powierzchnią TitanGlaze, dodatkowo uzupełnione o kolory Stone White, Ebony i Graphite.

 

Prawdziwym hitem aranżacyjnym będą umywalki stawiane na blacie w kolorze Concrete – wyglądem imitujące surowy beton. Staną się one centralnym punktem każdej łazienki, a ich matowy odcień  zapewni elegancki kontrast w stosunku do jasnych ścian pomieszczenia.

 

Bezkompromisowy minimalizm

 

Umywalki z nowej serii zachowały formalny i minimalistyczny wygląd Memento. Został on jednak uzupełniony o elementy współczesnego dizajnu, zyskując na delikatności i funkcjonalności.

 

Produkty z kolekcji charakteryzują się głębokim i funkcjonalnym wnętrzem. Są one dostępne w dwóch wariantach: montowane przy ścianie – w wymiarach od 50 do 120 cm – oraz stawiane na blacie – w wymiarach od 50 do 60 cm.

 

Możliwa jest także opcja zakupu małych umywalek o wymiarach zaledwie 40 cm, które doskonale wkomponują się w przestrzeń niewielkich łazienek.

 

Tak szeroki wachlarz rozmiarów został osiągnięty dzięki wykorzystaniu niezwykle plastycznego materiału TitanCeram. Łączy on wszystkie właściwości wysokiej jakości ceramiki z wyjątkową wytrzymałością i walorami estetycznymi. Zapewnia doskonałą stabilność przy zachowaniu delikatnej formy. Jednocześnie wyraźnie podkreśla krawędzie, nadając wyrazisty charakter. To sprawia, że ściany umywalek Memento 2.0. są znacznie cieńsze niż w klasycznej ceramice łazienkowej oraz cechują się doskonałą funkcjonalnością.

 

Dynamiczne kształty i nowoczesna technologia

 

W projekcie toalety i bidetu z kolekcji Memento 2.0. Villeroy & Boch kontynuuje swoje dążenie do osiągnięcia filigranowego, ale praktycznego dizajnu. Prostokątne wzornictwo pokreślone przez precyzyjne linie zostało uzupełnione o innowacyjne technologie DirectFlush i AquaReduct.

DirectFlush to technologia umożliwiająca szybkie i dokładne płukanie, które obejmuje całą miskę.

Woda jest wykorzystywana w sposób wydajny, precyzyjny i bez wylewania jej poza kołnierz.

System AquaReduct zużywa o 1,5 litra mniej wody niż standardowe miski WC, bez uszczerbku na dokładności płukania.

 

Fot: Villeroy & Boch

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Inne artykuły

Aktualności
 • Patroni i Partnerzy „Diamentu Meblarstwa 2021”
  Jeszcze tylko do 12 października br. można zgłaszać chęć udziału w 15. edycji konkursu „Diament Meblarstwa 2021”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl i Meble.pl SA. By uczestniczyć w konkursowych zmaganiach należy do 12 października zarejestrować się na stronie...
 • Branża meblarska najszybciej odrabia straty
  Na podstawie wstępnych danych GUS na temat dynamiki produkcji sprzedanej przemysłu B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego wywnioskowało, że spośród 34 działów przemysłu najwyższy wzrost produkcji sprzedanej odnotowano w produkcji mebli. W lipcu br. produkcja sprzedana mebli...
 • CIFF Shanghai 2020 impulsem dla rynku
  Zaplanowane, potwierdzone! W ten właśnie sposób, nie kryjąc radości, organizatorzy zapowiadają 46. edycję CIFF Szanghaj 2020. W ich opinii jest ona niezbędnym impulsem dla przyszłości rynku meblarskiego. Radość jest tym większa, że niewielu może się pochwalić możliwością...
 • „Drema” już w przyszłym tygodniu
  Wydarzenie odbędzie się w nowym reżimie sanitarnym, który ma zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym. W tym roku bezpieczeństwo i ochrona zdrowia wystawców, zwiedzających i pracowników targów, na równi z...
 • Nowa odsłona archiDAY
  Bogaty program merytoryczny, odbywający się jednocześnie na kilku scenach, goście specjalni, konsultacje z ekspertami, warsztaty czy interaktywne spotkania z markami - to jedne z większych wartości organizowanego od 4 lat wydarzenia archiDAY. W tym roku branżowe wydarzenie, stworzone z...
Nowości produktowe
 • Mebelux - Net
  To meble, które mogą zaistnieć w różnych czasoprzestrzeniach, tworząc w ten sposób swego rodzaju sieć połączeń. Lekkość, wyrazistość, logika konstrukcji, ekspresja i oszczędność formy powodują, iż kolekcja ta tworzy odpowiednią atmosferę, ale też tło...
 • Puff-Buff - Orca
  W tym wydaniu jest ona odporna na wilgoć, dzięki czemu sprawdzi się w wielu miejscach. Najnowsza technologia, nowoczesna trójwymiarowa forma i klasyczne zestawienie barw to cechy, które wyróżniają ją na tle innych, dostępnych na rynku lamp zewnętrznych.
 • Stalmot & Wolmet - Tukan
  To najnowsza propozycja Stalmot & Wolmet, zaprojektowana tak, by swoim kształtem podkreślić estetykę i atrakcyjność mebla. Występuje w różnych wariantach kolorystycznych, a jej design jest prawnie chroniony.
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!