Podziel się:

SITAG - Kolekcja PREMIUM

09-03-2009
Do schowka
Wyjątkowość, indywidualizm i odwaga – to kluczowe hasła, jakie towarzyszyły pracom nad nową kolekcją foteli biurowych PREMIUM firmy abc Formy Siedzenia – SITAG Polska.

Limitowana seria SITAG PREMIUM, która właśnie ujrzała światło dzienne, powstała z myślą o indywidualistach, osobach z charakterem oraz ceniących rozwiązania niebanalne. W jej ramach każdy może także stworzyć swój własny niepowtarzalny fotel.

 

Fotele wykonane z najwyższej jakości materiałów i wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne akcentują swoją indywidualność poprzez zastosowanie na tkaninie druku cyfrowego. Oryginalne kreacje balansujące pomiędzy tradycją i nowoczesnością oraz odwołujące się do motywów bajkowych, regionalnych czy postindustrialnych wykonało poznańskie studio projektowe Chigo Design.

 

W kolejnej odsłonie dodatkowego efektu wyjątkowości kolekcji dopełnią projekty autorstwa znanego fotografika Szymona Brodziaka, który dla SITAG PREMUIM przyodzieje fotele w niepowtarzalne zdjęcia.

 

Grafika i fotografia to nie wszystko. Kolekcja podąża za modą. Fotele zostaną także obite w najmodniejsze obecnie tkaniny (m.in. plusz, welur, żakard) oraz biżuterię (kryształy Swarovskiego).

 

Proces kreacji kolekcji ma charakter otwarty. Producent –  firma abc Formy Siedzenia – SITAG Polska – ukazując kolejnymi krokami oryginalne modele wcale nie zamyka serii. Wprost przeciwnie – zachęca do współpracy projektantów oraz samych klientów. Niepowtarzalna linia daje możliwość ekspozycji na fotelu dowolnego obrazu.

 


Zdajemy sobie sprawę, że oryginalność i indywidualna ekspresja to obecnie jedne z najistotniejszych emocji decydujących o wszelkich wyborach konsumenckich. Chcemy intrygować. Dlatego też przedstawiamy pierwsze kilkanaście niepowtarzalnych i pełnych pasji wzorów, ale równocześnie zapraszamy projektantów i klientów do zabawy i stworzenia swojego własnego projektu, który z największą przyjemnością wykonamy poszerzając serię PREMIUM – mówi dr Anna Vonhausen, dyrektor ds. marketingu firmy abc Formy Siedzenia – SITAG Polska.

 

Już same nazwy foteli, jak Polenes, Fonky, Informatik, King, Pixie czy Orient Beauty podkreślają ich wyjątkowość i bezpretensjonalność całej kolekcji. Fotele z serii SITAG PREMIUM są niebanalnym rozwiązaniem zarówno dla wnętrz biurowych, jak i mieszkalnych. Jednym i drugim nadadzą oryginalnego wyglądu i podkreślą wyjątkowy klimat pomieszczeń. 

 

W kolekcji znajdziemy fotele, które ascetycznym przestrzeniom nadadzą kolor i wyrazistość, a bogatym ¬– niepowtarzalny detal gabinetowy i luksusowy charakter. Każdy z foteli jest pełen emocji, prowokujący i otwarty na różnorodne interpretacje. Kolekcja ma charakter otwarty, dlatego można obserwować zmieniającą się jej linię, tworzoną przez kolejnych projektantów, grafików, artystów.


Wychodzimy z założenia, że przedmiot to nasz styl, a dzięki naszym fotelom wielu z nas będzie w stanie swoją niepowtarzalność wyrazić oryginalnym otoczeniem – dodaje Anna Vonhausen.

 

www.sitag.pl

 

Tagi: Brak tagów
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Inne artykuły

Aktualności
 • Rynek maszyn do obróbki drewna
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Pierwsze targi w Niemczech już od 30 maja
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Spadki sprzedaży, wzrosty w e-commerce
  Według danych GUS w kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub.r., kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o...
 • Wytyczne dla funkcjonowania sklepów meblowych
  Główny cel wdrażanych procedur to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa klientom i pracownikom sklepów meblowych i budowlanych. Przede wszystkim mają one za zadanie minimalizowanie ryzyka zakażenia pracowników lub osób świadczących usługi przez klientów...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
Nowości produktowe
 • Select by Lech - Dolce i Eterno
  Doskonale ubierze każdy rodzaj mebla. Skręcony splot, przypominający ponadczasową przędzę bouclé, powoduje, że tkanina sprawia wrażenie wielowymiarowej. „Eterno” stanowi idealne odwzorowanie starej, przetartej skóry naturalnej. Wysoka wytrzymałość oraz neutralna...
 • Loft Decora - Modułowy system „Grop”
  Inspirowany duchem szkoły z Weimaru modułowy system „Grop” zaprojektowali Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski. Dzięki możliwości konfiguracji, odnajdzie się w wielu sytuacjach. Może być stolikiem, szafką RTV, konsolą, regałem, meblem biurowym lub ekspozycyjnym. Mebel jest...
 • Schattdecor - Black Glow
  Wzorcem dla „Black Glow” były zwietrzałe deski, które zostały celowo nadpalone. W celu uzyskania konkretnego koloru na powierzchni, drewno zostało w odpowiednich miejscach obrobione. Na tej drodze powstała bardzo strukturalna, surowa powierzchnia, która doskonale...
 • Markslöjd - Bali
  Została wykonana z rattanu, naturalnego materiału o dużej wytrzymałości, dzięki czemu przyciąga uwagę oryginalnym designem i lekkością konstrukcji. Bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach z drewnianymi meblami, naturalnymi dodatkami aranżacyjnymi, kwiatami i roślinami ozdobnymi.
 • Gaber - Relingi ochronne
  Szybki montaż odbywa się dzięki odpornej na temperaturę oraz środki chemiczne taśmie samoprzylepnej. Obie wersje kolorystyczne – srebrna i czarna – dostępne są w paczkach po 6 sztuk w dwóch długościach 30 oraz 45 cm w sklepie online sklep.gaber.info.pl.
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!