Podziel się:

HOOVER - Rhapsody

23-10-2017
Do schowka
Oto Rhapsody - odkurzacz do zadań specjalnych - wszechstronny, ergonomiczny, lekki wagowo i zaawansowany technologicznie.


         Dzięki Rhapsody mamy 4 możliwości sprzątania: parkietów i podłóg, mebli, wnętrza auta, wszystkiego, co wysoko i daleko, a to jeszcze nie wszystko.

Na początku słów kilka o zastosowanej w Rhapsody unikalnej i innowacyjnej technologii Hspin-Core z systemem separacji, która sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu, co istotne nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze.


Odkurzacz Rhapsody jest bardzo wygodny. Ergonomiczny uchwyt wbudowano w materiał antypoślizgowy, a praktyczny panel sterowania umieszczony jest w górnej części urządzenia, co pozwala na dostosowanie użytkowania zgodnie z potrzebami. Dzięki praktycznej dźwigni, znajdującej się pod przyciskiem zasilania, można płynnie włączyć tryb ciągły ​​odkurzania. Jego poziom naładowania mamy zawsze pod kontrolą i możemy go sprawdzić na wyświetlaczu LED. Rhapsody wyposażony jest w baterię litową 22V, którą możemy ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Co ważne, również wyjmowanie baterii w celu konserwacji i ładowania jest wyjątkowo proste.

         Rhapsody z łatwością można zmienić w urządzenie przenośne i dokładnie wyczyścić wnętrza auta - tapicerki, wykładziny. Ciasne przestrzenie w aucie, a tych jest całkiem sporo - wyczyścimy za pomocą wydłużanej ssawki z delikatnym włosiem lub elastycznej szczelinówki (60 cm).  

Odkurzaczowi przypisanych jest szereg akcesoriów, które umożliwiają dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni: parkietów, posadzek, szafek, sufitów, grzejników i wszystkich najtrudniej dostępnych obszarów. Kółka szczotki elektrycznej - te również z prostym systemem wyjmowania zapewniają wyjątkową przyczepność i ogromne możliwości manewru. Easy Driving System ułatwia prowadzenie i pozwala na przechylenie rury próżniowej aż do 180 stopni.

 

W oświetlenie LED wyposażono także jedną ze szczotek - to dla lepszej widoczności w zakamarkach. Diody zapalają się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne. Jasno oświetlają przestrzeń i zapewniają najlepsze efekty odkurzania.

 

Szczotki w zestawie z odkurzaczem Rhapsody:

- 2w1 duża szczotka do kurzu i mebli – do czyszczenia wszystkich rodzajów mebli w każdym pomieszczeniu;

- 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu – do czyszczenia księgozbiorów;

- Mini Turbo do zbierania sierści zwierząt z delikatnych mebli

- szczotka do grzejników – i  nie tylko.

 

Dodatkowo w zestawie znajduje się szczotka do parkietów wyposażona w naturalne włosie i filcowane kółka dla najdelikatniejszych powierzchni. Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2w1.

A już na końcu należy wspomnieć o wygodnym i praktycznym przechowywaniu odkurzacza. Rhapsody ze wszystkimi akcesoriami przechowujemy w specjalnym worku, który można powiesić na zamontowanym w tym celu wieszaku w szafie lub bezpośrednio na ścianie.

fot. Hoover

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Inne artykuły

Aktualności
 • „Drema” w nowej rzeczywistości
  Targi „Drema” wraz z salonami „Furnica" i „Sofab" to wyczekiwane spotkanie sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce i jednocześnie miejsce do zakontraktowania komponentów i materiałów oraz zakupu maszyn i narzędzi do obróbki drewna i...
 • Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci
  Przedwcześnie zmarły, znany na świecie polski projektant samochodów, wizjoner, wrażliwy na estetykę przestrzeni publicznej to postać niezwykła, człowiek pełen wizji. W 2020 roku mija 5 lat od jego śmierci. Na wystawie zaprezentowane zostanie spectrum działalności Janusza...
 • Ustawa o OZE z podpisem Prezydenta
  Zgodnie z informacją, która 27 sierpnia br. pojawiła się na oficjalnej stronie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, 25 sierpnia podpisał on 9 ustaw. Jedną z nich była nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii. Jak informuje kancelaria Prezydenta RP, celem ustawy jest...
 • M.O.W. według planu
  Wydarzenie odnotowało ogromny wzrost znaczenia dla przemysłu i handlu, które ze względu na pandemię koronawirusa muszą przyspieszyć i zwiększyć wysiłki, by rozpocząć działalność od nowa. Nowy start wymaga targów, takich jak M.O.W. Koncepcje, inspiracje, informacje,...
 • Webinar „Architektura & design hoteli”
  W związku z obecną sytuacją Virtus Studio zdecydowało o kontynuowaniu organizacji wydarzeń online. Po przerwie wakacyjnej wraca z nowym cyklem spotkań. Będzie to 13 odcinek webinaru, skierowany do architektów zainteresowanych budową i wyposażeniem wnętrz hoteli. W wydarzeniu wezmą...
Nowości produktowe
 • Puff-Buff - Orca
  W tym wydaniu jest ona odporna na wilgoć, dzięki czemu sprawdzi się w wielu miejscach. Najnowsza technologia, nowoczesna trójwymiarowa forma i klasyczne zestawienie barw to cechy, które wyróżniają ją na tle innych, dostępnych na rynku lamp zewnętrznych.
 • Amix - Top Stays
  Dodatkową zaletą jest mechanizm pozwalający na utrzymanie szafki w pozycji otwartej. Systemy otwierania górnych szafek „Top-Stays”, dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych, przeznaczone są do frontów o maksymalnej szerokości 1.200 mm, wysokości od 250 do 500...
 • Mebelux - Net
  To meble, które mogą zaistnieć w różnych czasoprzestrzeniach, tworząc w ten sposób swego rodzaju sieć połączeń. Lekkość, wyrazistość, logika konstrukcji, ekspresja i oszczędność formy powodują, iż kolekcja ta tworzy odpowiednią atmosferę, ale też tło...
 • Stalmot & Wolmet - Tukan
  To najnowsza propozycja Stalmot & Wolmet, zaprojektowana tak, by swoim kształtem podkreślić estetykę i atrakcyjność mebla. Występuje w różnych wariantach kolorystycznych, a jej design jest prawnie chroniony.
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!