Podziel się:

CORAM - OBYECT

01-10-2007
Do schowka

Meble, gdziekolwiek się znajdują, mają za zadanie dbać o ład i porządek naszych rzeczy. Warto jednak wymagać od tych produktów więcej - choćby wygody użytkowania i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych.

 

 

Przykłady wybrane z oferty Coram Poland pokażą, co mogą zaoferować nowoczesne meble łazienkowe.

 

 

Inteligencja - czyli OBYECT.

 

Przy pierwszym kontakcie kolekcja mebli OBYECT marki Sealskin zwraca uwagę jakością wykonania i atrakcyjną stylistyką. Meble wykonane zostały z wodoodpornej sklejki liściastej fornirowanej wiązem amerykańskim w kolorze naturalnym lub barwionym na wenge. Poczwórna warstwa lakieru, którą zostały zabezpieczone, zapewnia im maksymalną odporność na działanie wilgoci.

 


Przy bliższym poznaniu meble OBYECT zyskują jeszcze bardziej dzięki nowoczesnym rozwiązaniom użytkowym.

 

 

Po pierwsze - szafki i szuflady wyposażone są w wysokiej jakości okucia z systemem cichego domykania, dzięki czemu zamykają się praktycznie bezszelestnie. Po drugie - szafki nadumywalkowe posiadają dodatkowe wewnętrzne gniazdo elektryczne do podłączenia golarki, suszarki czy też ładowarki do szczoteczek elektrycznych. Wewnętrzne gniazdo w meblu to wygodne rozwiązane z użytkowego i estetycznego punktu widzenia - golarkę czy suszarkę można po użyciu zostawić w szafce zachowując idealny porządek przy umywalce.

 


Wreszcie wybór produktów - w kolekcji OBYECT dostępne są nie tylko szafki podumywalkowe z głębokimi szufladami, ale też słupki wysokie uniwersalne (prawo- i lewostronne) oraz typu aptecznego wyposażone w stelaże cargo. To ostatnie rozwiązanie "zapożyczone" z mebli kuchennych jest bardzo wygodne - po wysunięciu szuflad ich zawartość jest dobrze widoczna i łatwo dostępna.

 


W kolekcji OBYECT proponowane są także szafki nadumywalkowe z dwustronnym lustrem, które można wzbogacić o oświetlenie. Zalety takich wielofunkcyjnych konstrukcji (szafka-lustro-oświetlenie) są nie do przecenienia. Producent zadbał też o bezpieczeństwo użytkowników stosując w szafkach lustrzanych tzw. lustro bezpieczne. Folia wklejona pomiędzy tafle zwierciadła, podczas rozbicia lustra nie pozwala mu rozpaść się na kawałki.

 

 

 

Multifunkcjonalność - czyli BOSTON.

 

Tworząc meble i umywalki do kolekcji BOSTON projektanci firmy Tiger zadbali zwłaszcza o wygodę Pań. Specjalna nakładka umywalki wzbogaca szafkę podumywalkową o funkcję toaletki. Idealne otoczenie do wykonania makijażu w tym miejscu tworzą także szafki nadumywalkowe z dwustronnymi drzwiami lustrzanymi, które mogą być wyposażone w oświetlenie halogenowe.

 


Pomysłowym rozwiązaniem w meblach BOSTON jest też miejsce na biżuterię zaprojektowane w niskich pionowych słupkach. W specjalnych nakładkach znajduje się profilowane miejsce, w którym bezpiecznie można złożyć nawet bardzo drobne przedmioty.

 
Cała kolekcja BOSTON przygotowana została tak, aby poszczególne elementy nie tylko były spójne stylistycznie, ale też dawały klientowi możliwość wyboru.

 

W serii znajdują się m.in.: baterie, akcesoria, umywalki, meble, lustra, kabiny i brodziki.
Zasada wyboru obowiązuje także w meblach BOSTON. Wszystkie szafki, standardowo oferowane w wersji wiszącej, opcjonalnie mogą być wyposażone w nóżki. W kolekcji dostępne są meble otwierane oraz z szufladami, wysokie i niskie. Wszystkie - w standardzie - wyposażone zostały w system cichego domykania.

 


Szafki dostępne są w trzech rodzajach wykończenia: wenge (boki) w połączeniu ze lśniącą bielą (szuflady i drzwiczki), naturalny dąb ze lśniącą bielą lub w całości w kolorze lśniącej bieli. Do wyboru są także kolory wykończenia uchwytów (stal polerowana i szczotkowana), co pozwala idealnie dobrać je do koloru armatury i akcesoriów.
I jeszcze coś - niby drobiazg, ale bardzo ułatwiający życie. Dzięki wypiaskowaniu fragmentów powierzchni lustra, przy otwieraniu szafek nadumywalkowych nie będą pozostawać na nich ślady palców.

 

 
To tylko kilka przykładów nowoczesnych rozwiązań stosowanych w meblach łazienkowych dostępnych w ofercie Coram Poland.

 

 

Więcej informacji o opisywanych produktach oraz całym asortymencie firmy można znaleźć na stronie www.coram.pl

Tagi: Brak tagów
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Inne artykuły

Aktualności
 • Stopniowa poprawa nastrojów przedsiębiorców
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w 2019 r.
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Pierwsze targi w Niemczech już od 30 maja
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wytyczne dla funkcjonowania sklepów meblowych
  Główny cel wdrażanych procedur to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa klientom i pracownikom sklepów meblowych i budowlanych. Przede wszystkim mają one za zadanie minimalizowanie ryzyka zakażenia pracowników lub osób świadczących usługi przez klientów...
 • Współpraca i wymiana informacji w branży
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
Nowości produktowe
 • Schattdecor - Black Glow
  Wzorcem dla „Black Glow” były zwietrzałe deski, które zostały celowo nadpalone. W celu uzyskania konkretnego koloru na powierzchni, drewno zostało w odpowiednich miejscach obrobione. Na tej drodze powstała bardzo strukturalna, surowa powierzchnia, która doskonale...
 • Select by Lech - Dolce i Eterno
  Doskonale ubierze każdy rodzaj mebla. Skręcony splot, przypominający ponadczasową przędzę bouclé, powoduje, że tkanina sprawia wrażenie wielowymiarowej. „Eterno” stanowi idealne odwzorowanie starej, przetartej skóry naturalnej. Wysoka wytrzymałość oraz neutralna...
 • Ton - Fotel „Leaf”
  Jego kształty perfekcyjnie komponują się z pozostałymi modelami z tej kolekcji. „Leaf” to powrót do natury – wybór materiałów, detale projektu i zastosowana technologia są tego świadectwem. Siedzisko w fotelu można tapicerować, co zwiększa komfort...
 • Markslöjd - Bali
  Została wykonana z rattanu, naturalnego materiału o dużej wytrzymałości, dzięki czemu przyciąga uwagę oryginalnym designem i lekkością konstrukcji. Bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach z drewnianymi meblami, naturalnymi dodatkami aranżacyjnymi, kwiatami i roślinami ozdobnymi.
 • Gaber - Relingi ochronne
  Szybki montaż odbywa się dzięki odpornej na temperaturę oraz środki chemiczne taśmie samoprzylepnej. Obie wersje kolorystyczne – srebrna i czarna – dostępne są w paczkach po 6 sztuk w dwóch długościach 30 oraz 45 cm w sklepie online sklep.gaber.info.pl.
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!