Podziel się:

Bosetti Marella - Dekoracyjne uchwyty meblowe

17-06-2013
Do schowka
Przedstawicielem włoskiego producenta dekoracyjnych uchwytów meblowych Bosetti Marella na polskim rynku jest firma Arte Metal Style Polska.

        Siedziba Arte Metal Style mieści się w Warszawie , filia firmy w Krakowie.

Oferowane przez Arte Metal Style uchwyty meblowe Bosetti Marella o wypróbowanej jakości i znakomitym wzornictwie w doskonały sposób łączą funkcję użytkową uchwytów  z wysokimi walorami estetyczno – dekoracyjnymi. 

        To właśnie te ostatnie - walory dekoracyjne tej marki, już od wielu lat są szczególnie cenione przez projektantów i producentów mebli, którzy wiedzą, że dzięki dobrze dobranemu uchwytowi każdy mebel nabiera życia. 

        Na początku działalności Bosetti Marella kojarzyła się przede wszystkim ze znakomitymi stylizowanymi uchwytami mosiężnymi, w latach kolejnych, biorąc udział w światowych imprezach targowych prezentowała kolekcje, coraz to bardziej zróżnicowane.
        Na dzień dzisiejszy w ofercie Bosetti Marella znajdziemy serie uchwytów, których wzornictwo zainspirowane jest stylami meblarstwa z początków moderny, jak Art Deco,  wzornictwem lat 30 i 50-tych, sztukę etniczną i najnowszym minimalizmem.

„Od początku ideą działania firmy było stałe udoskonalanie studiów i projektów, wynikające z badań rynku, śledziliśmy zawsze światowe trendy. Wiedzieni ambicją wyprzedzania tendencji mamy swój udział w lansowaniu trendów w branży uchwytów meblowych” – mówi Amadio Michieletti - prezes firmy Arte Metal Style Polska.

        Firma Arte Metal Style Polska na bieżąco uzupełnia swoją ofertę sprzedażową o najnowsze serie uchwytów Bosetti Marella. Wprowadza właśnie na nasz rynek aż 13 nowych kolekcji, które obejmują ponad 33 modeli uchwytów, charakteryzujących się: dążeniem do syntetycznego ujmowania form, płynnym zgeometryzowaniem, prostotą i tak ważną funkcjonalnością.

Oto kilka przykładów nowych  kolekcji Arte Metal Style Polska, prezentowanych dzisiaj na meble.pl:

fot. 1 – 3 - kolekcja DAPHNE
fot. 4 i 5 – kolekcja EDEN
fot. 6 i 7 – kolekcja FLORIS
fot. 8 i 9 – kolekcja AMELIE

        Wzornictwo kolekcji wywodzi się z najlepszych tradycji włoskiego designu. Na uwagę zasługuje ciekawa linia i oryginalność formy nowych uchwytów, które użyte do wykończenia mebli znakomicie je podkreślą nadając im indywidualnego i mocno wyrazistego charakteru. Innowacyjna włoska technologia pozwala łączyć najwyższą jakość uchwytów z wręcz artystyczną precyzją wykonania. Cały proces produkcji od projektowania do wykończenia odbywa się we Włoszech - są to więc produkty ze znakiem Made in Italy.

        Sprawdź wydany przez Arte Metal Style nowy katalog obejmujący całą gamą oferowanych na polskim rynku produktów, które obecne są w stałej ofercie firmy i programie  magazynowym w Polsce. Oferta jest szeroka i zróżnicowana, zaspokoić może niemal wszystkie sektory produkcji mebli - zarówno te proponujące wzornictwo oparte na lekcjach  zaczerpniętych z tradycji, jak i te o tendencjach ultranowoczesnych i minimalistycznych.  

                                     Katalog na rok 2013 TUTAJ

fot. Arte Metal Style Polska
opr. md
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Inne artykuły

Aktualności
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA Industry Wielbark
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
 • Wytyczne dla funkcjonowania sklepów meblowych
  Główny cel wdrażanych procedur to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa klientom i pracownikom sklepów meblowych i budowlanych. Przede wszystkim mają one za zadanie minimalizowanie ryzyka zakażenia pracowników lub osób świadczących usługi przez klientów...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Wpływ epidemii na branżę
  Rzeczywistość, w której funkcjonują obecnie firmy, zobligowała redakcję miesięcznika „BIZNES meble.pl” do przeprowadzenia badania dotyczącego wpływu epidemii koronawirusa na branżę meblarską. Ankieta zamieszczona w kwietniu na portalu www.biznes.meble.pl była...
 • Dylematy rodzin biznesowych podczas pandemii
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
Nowości produktowe
 • Fibaro - Home Center 3
  W kolorystyce postawiono zaś na grę czerni z miedzią. Wykonana z tworzywa sztucznego obudowa jest przyjemna w dotyku dzięki rozwiązaniu soft touch, a na jej powłoce nie zostają ślady palców. Dodatkowo urządzenie zaprojektowano tak, by nie rzucało się w oczy, stojąc np. obok...
 • Agas - Wkręty „Panelvit”
  Stosowane są do mocowania elementów meblowych i uchwytów. Wkręty „Panelvit” firmy Mustad, które dostępne są w ofercie Agas, to sposób na bezproblemowe prowadzenie prac. Ich specjalne kształty, dzięki którym dedykowane są one do różnych...
 • Markslöjd - Bali
  Została wykonana z rattanu, naturalnego materiału o dużej wytrzymałości, dzięki czemu przyciąga uwagę oryginalnym designem i lekkością konstrukcji. Bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach z drewnianymi meblami, naturalnymi dodatkami aranżacyjnymi, kwiatami i roślinami ozdobnymi.
 • Schattdecor - Black Glow
  Wzorcem dla „Black Glow” były zwietrzałe deski, które zostały celowo nadpalone. W celu uzyskania konkretnego koloru na powierzchni, drewno zostało w odpowiednich miejscach obrobione. Na tej drodze powstała bardzo strukturalna, surowa powierzchnia, która doskonale...
 • Gaber - Relingi ochronne
  Szybki montaż odbywa się dzięki odpornej na temperaturę oraz środki chemiczne taśmie samoprzylepnej. Obie wersje kolorystyczne – srebrna i czarna – dostępne są w paczkach po 6 sztuk w dwóch długościach 30 oraz 45 cm w sklepie online sklep.gaber.info.pl.
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!