Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: selected by lech Zobacz wszystkie
11-05-2020

Doskonale ubierze każdy rodzaj mebla. Skręcony splot, przypominający ponadczasową przędzę bouclé, powoduje, że tkanina sprawia wrażenie wielowymiarowej. „Eterno” stanowi idealne odwzorowanie starej, przetartej skóry naturalnej. Wysoka wytrzymałość oraz neutralna kolorystyka to... »

system mebli modułowych Revo marki Profim
01-10-2022

Wraz z premierą Revo, Profim nie tylko wyznaczył nowy, dynamiczny język projektowania miejsc pracy i spotkań, ale zrobił kolejny krok w kierunku produkcji cyrkularnej. Zmiany klimatyczne i nowa kultura pracy Wprowadzanie nowych, cyrkularnych rozwiązań w odpowiedzi na kryzys klimatyczny oraz dynamicznie... »

18-09-2022

Jej nieregularne prążki i wyjątkowa miękkość w dotyku są odpowiedzią na ostatnie trendy w branży tkanin tapicerskich. Oryginalna struktura uzupełniona niebanalną kolorystyką pozwoli ubrać każde eleganckie wnętrze. »

Samsung, Airdresser
13-08-2022

Filtr deodoryzujący wychwytuje i usuwa z ubrań nieprzyjemne zapachy. Silny sturmień powietrza Jet Air działa od góry, a HeatPump Drying od dołu, co poprawia cyrkulację powietrza, a ubrania suszone są równomiernie. Techologia Jet Air generuje potężne strumienie powietrza, które kierowane... »

09-08-2022

Jego integralną częścią są amortyzatory hydrauliczne Titus, które zapewniają niezawodne, miękkie zamykanie w obu kierunkach i stałą wydajność przy każdej prędkości zamykania. „Slidix Centro” można łatwo dostosować do specyficznych wymagań klientów, aby pasował do szafek z z... »

GTV Movix Pro
12-07-2022

Pozwalają one maksymalnie zoptymalizować trudnodostępne miejsca, czyli narożniki kuchenne. Zyskuje się w ten sposób przestrzeń, która byłaby nieużywana. Można ją wykorzystywać do przechowywania garnków, patelni i sprzętu AGD (np. mikserów, blenderów, sokowirówek,... »

11-07-2022

Dlatego projektanci VOX znaleźli sposób na to, aby każdy mógł stworzyć mebel doskonale dopasowany do swojego wnętrza. Trzy nowe modele łóżek tapicerowanych: „Puric”, „Harmonic” (na zdjęciu) i „Geometric” podlegają pełnej personalizacji –... »

platforma do tworzenia konfiguratorów
13-06-2022

Na platformie tej można tworzyć konfiguratory B2C łącząc „Variantic” ze sklepami internetowymi lub B2B. Efektem końcowym jest wyświetlany na stronie www wysokiej jakości model 3D mebla, który zmienia się w zależności od wybranej konfiguracji. Fotorealistyczny mebel klient może sprawdzić... »

07-06-2022

Koncept kolorystyczny został opracowany w oparciu o odważne, matowe kolory. Owalne, okrągłe lub prostokątne umywalki mogą być instalowane jako efektowna wersja stawiana na blacie, klasyczna wbudowana w blat lub prosta wersja podblatowa. Ich wąskie krawędzie i cienkie ścianki powodują, że wyglądają one... »

narożnik Miuform zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju
23-05-2022

Dowód stanowi wybór materiałów – od konstrukcji, przez tkaninę tapicerską, po wykończenie. Podczas projektowania świadomie zrezygnowano z użycia płyty wiórowej, która jest trudna w utylizacji. Zamiast tego postawiono na stelaż z litego drewna, pasów jutowych... »

farba 32 odcienie
13-05-2022

Wyróżniającym się kolorem z nowej palety emulsyjnych farb ściennych jest „Schinkel Green”. Inspiracją, zarówno dla nazwy, jak i samej barwy była postać neoklasycznego architekta i projektanta wnętrz, Karla Friedricha Schinkela, który był promotorem zastosowania tej efektownej,... »

Noti Banffy
24-04-2022

Zaletą stołka składającego się z kilku nałożonych na siebie kręgów o różnej wielkości jest jego podstawa, która sprawia, że „Banffy” podąża za pozycją osoby siedzącej, lekko odchylając się i zwiększając jednocześnie zakres ruchu. Autorkami projektu są Klaudia... »

Kalamos, Schattdecor
21-04-2022

Materiały tekstylne o nieregularnej strukturze, naturalne, wręcz rzemieślnicze w swojej optyce, znajdują zastosowanie głównie na tylnych ścianach i frontach szaf. Kalamos w połączeniu z dekorami drewnopodobnymi lub uni może być użyty jako ciekawy detal, zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej... »

Westwing
18-04-2022

Poszewki na poduszki z zabawnymi cytatami, jak również kolorowe pledy są nie tylko wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny, ale za sprawą intensywnej palety barw rozświetlą nawet najbardziej szary dzień. Fot. WestwingNow. »

Devo, Gloria
09-04-2022

Ryflowane fronty mebli to must have tego sezonu. Minimalistyczne i nowoczesne, a przy tym niepozbawione klasycznej elegancji, przyciągają wzrok i budzą zainteresowanie. Taka też jest zaprojektowana przez Grynasz Studio dla marki Devo kolekcja mebli do łazienki Gloria 2.0, której cechą... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!