Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: produkty Zobacz wszystkie
27-06-2022

Choć cechują go stylowa prostota, naturalność i łagodny, kameralny charakter, to model ten wykracza poza zwartą formę tradycyjnej sofy. Mebel przypomina wenecką gondolę i tym samym zaprasza w komfortową podróż. Więcej informacji o kolekcji Gondoliere znajduje się na stronie Kler »

20-06-2022

Jej projektantem jest Jaime Hayon. Produkt do kupienia w sklepie Ardant.pl. »

14-06-2022

Umożliwia ono tworzenie jeszcze szerszych przeszkleń, niż w przypadku PVC. Nowość od Awilux stanowi doskonałe dopełnienie wnętrza o wysokiej klasy stolarkę, zapewniające niespotykane dotąd doświetlenie wnętrza przy zachowaniu najwyższych parametrów izolacyjnych. »

platforma do tworzenia konfiguratorów
13-06-2022

Na platformie tej można tworzyć konfiguratory B2C łącząc „Variantic” ze sklepami internetowymi lub B2B. Efektem końcowym jest wyświetlany na stronie www wysokiej jakości model 3D mebla, który zmienia się w zależności od wybranej konfiguracji. Fotorealistyczny mebel klient może sprawdzić... »

07-06-2022

Koncept kolorystyczny został opracowany w oparciu o odważne, matowe kolory. Owalne, okrągłe lub prostokątne umywalki mogą być instalowane jako efektowna wersja stawiana na blacie, klasyczna wbudowana w blat lub prosta wersja podblatowa. Ich wąskie krawędzie i cienkie ścianki powodują, że wyglądają one... »

rolety Marcin Dekor
05-06-2022

Umożliwia to bateria fotowoltaiczna, montowana na ramie okiennej albo bezpośrednio na szybie – od wewnątrz pomieszczenia. Co więcej, osłony szyte są z tkanin powstałych z recyklingu butelek plastikowych. »

30-05-2022

Producent oferuje trzy wersje blatów: kwadrat, prostokąt oraz kształt nieregularny, przeznaczone dla 6-8 osób. Stoły znajdą zastosowanie zarówno w salonie, jadalni, jak i domowym biurze. Kolekcja dostępna jest w naturalnej okleinie jesionowej z naturalnego drewna oraz 17 wybarwieniach w... »

narożnik Miuform zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju
23-05-2022

Dowód stanowi wybór materiałów – od konstrukcji, przez tkaninę tapicerską, po wykończenie. Podczas projektowania świadomie zrezygnowano z użycia płyty wiórowej, która jest trudna w utylizacji. Zamiast tego postawiono na stelaż z litego drewna, pasów jutowych... »

szklany wyciąg blatowy Siemens „iQ700” z technologią Guided Air
21-05-2022

Ma szerokość 90 cm i idealnie wkomponowuje się w przestrzeń gotowania, szczególnie w wyspy kuchenne i pozwala lepiej wykorzystać przestrzeń pod blatem. Pracuje w obiegu otwartym, bądź zamkniętym, dzięki dodatkowemu zestawowi recyrkulacyjnemu „Clean Air Plus”. »

farba 32 odcienie
13-05-2022

Wyróżniającym się kolorem z nowej palety emulsyjnych farb ściennych jest „Schinkel Green”. Inspiracją, zarówno dla nazwy, jak i samej barwy była postać neoklasycznego architekta i projektanta wnętrz, Karla Friedricha Schinkela, który był promotorem zastosowania tej efektownej,... »

uchwyty Amix
09-05-2022

Produkt dostępny jest w trzech rozstawach: 96, 128 i 160 mm. Uchwyt występuje w czterech kolorach: BG, czarny, chrom, stal szlachetna. »

tapeta Dekorian Home
01-05-2022

GERTRUDE Wzór „Gertrude” z kolekcji tapet francuskiej marki Casadeco „Beauty Full Image” doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, klasycznym, jak i eklektycznym wnętrzu. Będzie idealnym pomysłem na ozdobę ściany akcentowej w salonie. DYSTRYBUTOR: Dekorian Home Doskonale... »

Matrix S Hafele
27-04-2022

Wrażenie robią proste boki (13 mm), dzięki którym szuflada zyskuje minimalistyczny i nowoczesny wygląd, tak pożądany w dzisiejszych kuchniach, łazienkach czy garderobach. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne: biały i czarny matowy oraz trzy wysokości boków. Na uwagę zasługuje... »

Noti Banffy
24-04-2022

Zaletą stołka składającego się z kilku nałożonych na siebie kręgów o różnej wielkości jest jego podstawa, która sprawia, że „Banffy” podąża za pozycją osoby siedzącej, lekko odchylając się i zwiększając jednocześnie zakres ruchu. Autorkami projektu są Klaudia... »

Kalamos, Schattdecor
21-04-2022

Materiały tekstylne o nieregularnej strukturze, naturalne, wręcz rzemieślnicze w swojej optyce, znajdują zastosowanie głównie na tylnych ścianach i frontach szaf. Kalamos w połączeniu z dekorami drewnopodobnymi lub uni może być użyty jako ciekawy detal, zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!