Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: nowości produktowe Zobacz wszystkie
szklany grzejnik Luxrad
17-02-2022

Przeznaczony jest do każdego typu wnętrz – łazienek, biur, obiektów hotelowych i SPA. Jego kluczową cechą jest gładka i łatwa w utrzymaniu powierzchnia. Wersja z lustrem dodatkowo optycznie powiększy pomieszczenie. »

lampy nowodvorski lighting
08-02-2022

Linie Sun LED, Sunset, Sunrise LED, Wheel Lux oraz Dix to uzupełnienie dotychczasowej oferty marki. Lampy te wyróżnia nietypowe zestawienie materiałów użytych do produkcji. Sklejkę z naturalnego drewna drzew liściastych połączono z elementami czarnej stali i delikatnymi złoceniami. Rysunek... »

kolekcja Slim to meble ze stali, nowość w ofercie Ilusi
06-02-2022

To meble ze stali, stworzone tylko z dwóch modułów, ale z ogromną pasją i mnóstwem niekończących się pomysłów w nowoczesnych kolorach. Powstały one z obserwacji użytkownika i jego potrzeb. Mottem kolekcji jest „Start simple & be creative – zacznij prosto i bądź... »

robot sprzątający marki Samsung
04-02-2022

Pierwszy na świecie robot sprzątający „Jet Bot AI+” jest wyposażony w aktywny sensor 3D i rozwiązanie Intel® Movidius™, które dokładnie analizuje powierzchnię i plan mieszkania oraz optymalizuje drogę przemieszczania się urządzenia. »

02-02-2022

Nowa kolekcja tych wielkoformatowych grafik ściennych to wiele wariantów sugestywnie ukazanej roślinności, jak „Flirting” (na zdjęciu), artystycznie przetworzonego krajobrazu, a także kompozycji abstrakcyjnych w tym geometrycznych. Tapety z wodoodpornym wykończeniem „GlamFusion”... »

kolekcja We Care Westwing
31-01-2022

Projektanci Westwing stworzyli ponadczasową kolekcję, która jest nie tylko piękna, ale jest też po to, by trwać. Neutralne kolory i eleganckie kształty sprawiają, że „We Care by Westwing Collection” bez problemu wkomponuje się w każde wnętrze. »

zlew Marmara ze stali nierdzewnej
26-01-2022

Funkcjonalna, głęboka i wygłuszona komora została wykonana ze stali nierdzewnej, jest odporna na zarysowania, przebarwienia, wysoką temperaturę i szok termiczny. »

kolekcja stołów marki Ton
24-01-2022

Nowa, oparta na tych zasadach, kolekcja „P.O.V.”, umożliwia skonfigurowanie prawie 70 wariantów stołów na centralnej podstawie, uzupełnia ją taboret, który można sztaplować. Modułowy system nadaje się do niemal każdego rodzaju wnętrz, a swoją nazwą nawiązuje do... »

oprawa oświetleniowa o właściwościach akustycznych
22-01-2022

Powstaje ona na bazie odpowiednio przetworzonych odpadów. „Haloo” jest rozwiązaniem 2 w 1, ponieważ uwzględnia potrzeby akustyczne oraz pełni funkcję zaawansowanych, nowoczesnych lamp. »

dekory dąb karlstad i valongo
18-01-2022

Podkreślone zostały typowe cechy drewna dębowego i wynikające z nich wrażenie solidności. Uspokojony i harmonijny rysunek jest nowoczesny w wyrazie i bardzo uniwersalny – doskonale wygląda zarówno na frontach meblowych, panelach ściennych, jak i blatach kuchennych. Natomiast dekor kamienny... »

15-01-2022

Można wybrać spośród nich podłogę idealną do salonu z kuchnią w stylu skandynawskim, nowoczesnej sypialni połączonej z łazienką, ale także ruchliwego holu o loftowym charakterze. Dystrybutorem podłóg marki O.Floor jest Dekorian Home. »

12-01-2022

Masywny blat dębowy położony jest bezpośrednio na podstawie z metalowych profili, co podkreśla prostą, niewymuszoną formę, ale też skupia uwagę na niepowtarzalnym rysunku drewna. Wykończenia olejowoskiem w kolorze dąb natura (NB12) lub dąb ziemia (DZ1) oraz sęki wypełnione ciemną szpachlą akcentują... »

10-01-2022

Dostępny jest w linii ekologicznych farb najnowszej generacji Tikkurila Nature, które pozwalają uzyskać niezwykle eleganckie, aksamitne wykończenie ścian i sufitów z poszanowaniem zasobów naturalnych planety. Innowacyjna receptura zapewnia funkcjonalność pomalowanych powierzchni, m.in. w... »

komoda salvia
08-01-2022

Półki wewnętrzne są z płyty laminowanej, natomiast materiał zewnętrzny to stal malowana proszkowo. Komoda może zostać wykonana na zamówienie pod dopasowane do potrzeb klienta wymiary. Fot. Matylda Polak. »

dekor Kjerag, Diament Meblarstwa 2022
06-01-2022

Rysunek powierzchni odwzorowuje też wymagający proces związany z obróbką naturalnego surowca. Pozwoliło to uchwycić bogactwo kolorystyczne granitu z miękkim, rozmytym użyłkowaniem oraz refleksami zarówno zieleni, jak i szarości czy bieli. Dodatkowo, dzięki wyrazistej strukturze,... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!