Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: nowosci produktowe Zobacz wszystkie
27-11-2021

Urządzenie ma wbudowany moduł łączności wi-fi, dzięki czemu można sterować nią za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak telefon, czy tablet. Dedykowana aplikacja simply-Fi pozwala zdalnie zarządzać ustawieniami chłodziarki – wybierać konkretne programy z temperaturą odpowiednią dla win... »

25-11-2021

W bateriach Zaffiro czerń i różowe złoto tworzą szlachetny duet, wzajemnie się balansując. Stanowi to wysublimowany akcent w aranżacji wnętrza – elegancki, ale przyprawiony współczesną fantazją projektową, która czerpie inspiracje z różnych konwencji stylistycznych.... »

21-11-2021

Hydrofobowa powłoka znacznie ułatwia ich czyszczenie i umożliwia wykorzystanie nawet w miejscach narażonych na zabrudzenia, np. jako oparcie wygodnego i przytulnego siedziska do zmiany butów w przedpokoju. W większych wnętrzach, np. w salonie produkt ten pozwala na optyczne wydzielenie stref... »

umywalka zaprojektowana przez włoskie studio Palomba Serafini Associati
19-11-2021

Realizując wizję nowoczesnej łazienki czerpie to, co najlepsze z przeszłości oraz korzysta z nowoczesnej technologii, by sprostać oczekiwaniom współczesnego użytkownika. „Tipo-Z”, podobnie jak większość produktów z kolekcji Atelier, zaprojektowana została przez renomowane włoskie... »

wkłady do szuflad Rejs
17-11-2021

Dzięki nim można nie tylko pozbyć się bałaganu, ale i wyeksponować ulubione krawaty czy biżuterię. Wkłady dostępne są w różnych konfiguracjach i w wielu wymiarach, co umożliwia wybór takiego rozwiązania, jakie najbardziej odpowiada użytkownikom. »

stół Hubertus
15-11-2021

Podtrzymują one blat, na którego powierzchnię nałożono nadruk doskonale imitujący marmur. W złożonej formie stół ma następujące wymiary: długość: 160 cm, szerokość: 89 cm. Specjalne wkładki umieszczone pod blatem stołu umożliwiają jego wydłużenie do 208 cm lub 256 cm. Ciekawy design... »

kolekcja tkanin Marcin Dekor
12-11-2021

To kolejny krok w rozwoju marki z ponad 30-letnim doświadczeniem. Szeroka oferta oryginalnych produktów i nowatorskich rozwiązań do dekoracji okien zostaje poszerzona o tkaniny polskich producentów i dystrybutorów, wyselekcjonowane przez czołowych architektów wnętrz – Jakuba... »

natynkowe oprawy punktowe
10-11-2021

„Halo” to natynkowe oprawy punktowe o unikalnej konstrukcji, pozwalającej na uzyskanie efektu świecącej krawędzi. Lampy te dobrze prezentują się zarówno montowane pojedynczo, jak i rozmieszczone w symetrycznych kompozycjach, np. w kąciku wypoczynkowym, nad kuchennym blatem czy w przedpokoju. »

telewizor philips z technologią Ambilight
08-11-2021

Zarówno w przypadku dźwięku telewizyjnego, jak i przy odtwarzaniu samej muzyki. Obudowa głównego głośnika jest zamontowana na podstawie pod telewizorem, zaś moduł odpowiadający za wysokie tony pozwala uwydatnić najmniejsze detale. Zaawansowany system dźwięku wraz z technologią Ambilight... »

frezarka górnowrzecionowa
06-11-2021

Lekka i kompaktowa, z suwem 55 mm i prostym uchwytem stanowi optymalne narzędzie do precyzyjnego frezowania krawędzi, połączeń na jaskółczy ogon, okręgów oraz do innych skomplikowanych prac. Dzięki obustronnemu zaciskowi kolumn prowadzących „OF 1010 R” jest wyjątkowo odporna na... »

02-11-2021

To 26 wyjątkowych, pełnych odważnych wzorów oraz żywych barw przedmiotów dostępnych od września w sklepach IKEA. Kolekcja łączy w sobie energię i urok brytyjskiej, cenionej na całym świecie projektantki z demokratycznym wzornictwem szwedzkiej marki, dzięki czemu jest pełna ekspresji,... »

01-11-2021

Wykonany z trwałych, lecz lekkich materiałów, jest łatwy w przenoszeniu, a jego multiplikacja pozwala na tworzenie modułowych konfiguracji w przestrzeni. Znajdzie swoje zastosowanie w różnych aranżacjach, spełniając odmienne funkcje: od podnóżka w przedpokoju, przez stolik w salonie, po siedzisko w... »

Honza, Take Me Home
25-10-2021

Regularne przekroje elementów toczonych, półkoliste zakończenia, dopracowanie w najmniejszym detalu, to cechy charakterystyczne wszystkich trzech obiektów. Cel, jaki postawili sobie projektanci, to stworzenie siedzisk o zróżnicowanej funkcji przy zachowaniu tych samych... »

stół Nobonobo
22-10-2021

Mebel został zaprojektowany przez utalentowanego portugalskiego projektanta Nelsona de Araújo. Forma mebla inspirowana jest kształtami natury – fal oceanu, chmur, płynącej rzeki, korzeni drzew, które swobodnie rosną pod ziemią. Stół składa się z dwóch połączonych ze sobą... »

Halupczok, Industria
20-10-2021

Stanowi ona dowód odwagi, z jaką zespół projektowy Halupczok przełamuje aranżacyjne schematy, zmieniając prozaiczną czynność gotowania w doznanie estetyczne. Pionowe ryflowania frontów meblowych, w odcieniu głębokiego brązu, harmonijnie korespondują z wertykalnymi akcentami,... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!