Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: nowosci produktowe Zobacz wszystkie
Glamora, Divina
26-09-2022

„Divina” marki Glamora obejmuje 14 wielkoformatowych, luksusowych pokryć ściennych ze stylizowanymi wizerunkami kwiatów, gałęzi i liści. Wiele z tych motywów skomponowanych jest wieloplanowo, co przekłada się na wrażenie wyjątkowej głębi. Dystrybutor: Dekorian Home. »

19-09-2022

Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi sprawdzi się zarówno w domowych aranżacjach, jak i w przestrzeniach komercyjnych – kawiarniach czy biurach. Wypełnienie z polistyrenu i poliestrowych włókien silikonowych zapewnia przestrzenność wyrobu, puszystość i sprężystość. „Uni”... »

18-09-2022

Jej nieregularne prążki i wyjątkowa miękkość w dotyku są odpowiedzią na ostatnie trendy w branży tkanin tapicerskich. Oryginalna struktura uzupełniona niebanalną kolorystyką pozwoli ubrać każde eleganckie wnętrze. »

17-09-2022

Firma ustanawia nowy standard dla monitorów o wysokiej rozdzielczości, prezentując pierwszy na świecie antyrefleksyjny ekran w technologii Matte Display z certyfikatem UL Verified, zaprojektowany dla kreatywnych profesjonalistów, twórców treści, projektantów czy grafików. »

12-09-2022

Stabilność, kompaktowa budowa oraz możliwość wykorzystania w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu to tylko niektóre jego zalety. Wszystko dzięki zastosowaniu prowadnicy synchronicznej oraz czterech wkładek (każda o długości 63 cm), które umożliwiają płynne rozsuwanie stołu na... »

Flabellum Jungle Matowy, Raw Decor
03-09-2022

Płytki mają wskaźnik nasiąkliwości na poziomie mniejszym niż 0,5%, co wpływa na wysoką odporność na wsiąkanie wody i zabrudzeń, ponadto odnajdą się w każdym stylu wnętrzarskim. Mozaika „Flabellum Jungle Matowy” to strzał w dziesiątkę, jeśli ktoś marzy o wnętrzu w stylu urban jungle. »

29-08-2022

Toalety myjące „Genera” to trzy modele, które doskonale dopasowują się do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Technologia ClearZone, czyli brak kołnierza w misie ceramicznej, technologia SilverZone, czyli szkliwo antybakteryjne zawierające jony srebra, pre-spraying, czyli... »

22-08-2022

Świadome zmiany w technologii produkcji, wykorzystywanie energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł, całkowicie zamknięty obieg wody oraz stosowanie materiałów z recyklingu – to kolejne powody, dla których Silestone jest wyjątkowy. Na zdjęciu „Dusk” –... »

21-08-2022

Składa się na nią osiem zróżnicowanych deseni. Są wśród nich dwa betonowe wykończenia, które kontrastują z czterema wzorami w jasnych, pastelowych odcieniach. Uwagę przyciągają także dwie propozycje z efektem lastryko z widocznymi śladami muszli i kamyków. »

Lilly, prod. Exotan, dystr. BM Housing.
15-08-2022

Propozycja dostępna w BM Housing obejmuje dwa rozmiary ławki ogrodowej z drewna akacjowego w ciepłym kolorze i z certyfikatem FSC. Mebel z łatwością zmieści się w nasłonecznionym miejscu, na małej przestrzeni. »

Samsung, Airdresser
13-08-2022

Filtr deodoryzujący wychwytuje i usuwa z ubrań nieprzyjemne zapachy. Silny sturmień powietrza Jet Air działa od góry, a HeatPump Drying od dołu, co poprawia cyrkulację powietrza, a ubrania suszone są równomiernie. Techologia Jet Air generuje potężne strumienie powietrza, które kierowane... »

Miloni, biurko FLY
08-08-2022

Nogi w tym modelu zostały wykonane ze stalowego pręta, malowanego proszkowo w kolorze czarnym lub białym. Drewniany blat biurka, podcięty od spodu na całym obwodzie, nadaje meblowi niezwykłą lekkość. „FLY” doskonale sprawdzi się zarówno w domu – jako stół codziennego użytku,... »

AQForm, Dart
06-08-2022

Kilka opcji montażu sprawia, że kolekcja może pełnić wiele funkcji – od akcentowania zieleni, jako stylowy reflektor wbity w grunt, po oświetlenie elewacji w formie natynkowej. Oprawa jest też odporna na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. »

Cascade, Schattdecor
04-08-2022

Ze względu na strukturę znajdzie zastosowanie na różnorodnych powierzchniach, także we wnętrzach szaf. To dekor ciekawy optycznie – przypomina tkaninę, kamień, beton, a jego hybrydowy wygląd jest nowoczesny, ponadczasowy i naturalny. Na kolejnych etapach twórcy dekoru nakładali i usuwali... »

01-08-2022

Produkt jest funkcjonalny nie tylko pod względem elastycznej konfiguracji, ale też utrzymania czystości. Pojemniki o pojemności 7 i 15 l umieszczone są w wytłokach dopasowanych do korpusów o szerokości od 450 do 1.200 mm. Każdy z pojemników ma pokrywę oraz składany uchwyt, dzięki czemu unika... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!