Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: nowości Zobacz wszystkie
bateria pomagająca zmniejszyć zużycie wody
06-03-2022

Uwagę zwraca zestawienie geometrycznej prostoty z lekkością optyczną i wdziękiem miękkich linii. Wzornicza perfekcja baterii idzie w parze z duchem slow life, troską o kondycję planety oraz przyszłe pokolenia. Zastosowane aeratory zapewniają mniejsze zużycie wody. »

Noctua, łóżko zaprojektowane przez Rolanda Stańczyka
28-02-2022

Na stoisku firmy Home & Hotel Solutions, na obrotowym podeście eksponowany był szerokiej publiczności ekskluzywny projekt – łóżko „Noctua”. Autorem mebla o idealnych proporcjach, dopracowanych detalach jest architekt Roland Stańczyk. Zdjęcia: Yassen Hristov, stylizacja: Patrycja... »

podłoga Barlinek
24-02-2022

Jak sama nazwa wskazuje, jest to kolejny krok producenta w stronę zaspokojenia nowych potrzeb, jakie tworzy rynek wyposażenia wnętrz, ale też poszukiwania proekologicznych rozwiązań w ich aranżacji. Pod nowym szyldem kryją się zatem zupełnie nowatorskie rozwiązania, obejmujące dwie grupy produktów:... »

kolekcja baterii łazienkowych
20-02-2022

Omnires Contour została zaprojektowana została przez Paulinę Shacalis, Studio Omnires. Inspiracji dostarczyły projektantce nurt minimal art, świadoma rezygnacja z nadmiaru i kontakt z naturą. Kolekcja w harmonijny sposób łączy subtelne wzornictwo, nowe technologie dające komfort użytkowania i... »

inteligentny czujnik zabezpieczający przed zalaniem
12-02-2022

Jest w stanie wykryć najmniejszą nieszczelność już na bardzo wczesnym etapie i wysłać powiadomienie na smartfon użytkownika. Połączony z elektrozaworem może odciąć dopływ wody, co skutecznie ogranicza koszty związane z zalaniem. Minimalistyczny design, inspirowany naturą kształt kropli wody i... »

Tekform Slimline Tacto
10-02-2022

Rezultatem jest cienkościenna szuflada „Tekform Slimline” teraz wzbogacona o system otwierania dotykowego „Tacto”, który umożliwia bezproblemowe otwieranie szuflad bez uchwytów. Oznacza to łatwe otwieranie i niezawodne zamykanie. Tekform Slimline Tactoposiada aktywator... »

Slidix Titus
06-12-2021

Jak kontrolować dźwięk i ruch różnego rodzaju wewnętrznych drzwi przesuwnych? Slidix to kompleksowa gama rozwiązań amortyzujących do zastosowań w wewnętrznych systemach drzwi przesuwnych, szafach, systemach szuflad, od prowadnic do szafek po lodówki. Slidix to kompletna rodzina systemów... »

Titus B-type-i3
10-09-2021

B-type-i3, trzecia generacja zawiasów wsuwanych ze zintegrowanym tłumieniem, zawiera nowy amortyzator Titus, który zapewnia doskonałe tłumienie przy stałym i niezawodnym otwieraniu i zamykaniu przez cały okres użytkowania mebla. Regulowana technologia tłumienia jest płynnie zintegrowana z puszką... »

06-08-2021

Zaprojektowany do użytku ze standardowymi zawiasami i szufladami, zapewnia maksymalną wydajność i elastyczność. Push Latch można łatwo zamontować w standardowym układzie otworów w szafce bez wykonywania dodatkowych nawiertów, przez proste umiejscowienie go na krawędzi ścianki bocznej. W... »

04-05-2021

PushPlus to kolejne innowacyjne rozwiązanie firmy Titus do montażu drzwi kieszeniowych. Zazwyczaj drzwi przesuwne kieszeniowe w pozycji całkowicie otwartej zatrzymują się nieco przed krawędzią ściany (kasetą konstrukcyjną), wystając i zasłaniając światło przejścia. Dzięki systemowi PushPlus drzwi nie... »

02-04-2021

TeraBlack to techniczna odpowiedź firmy Titus na trendy w projektowaniu wnętrz w ciemnych kolorach w meblach i okuciach meblowych. Tera (skrót od Titus Enhanced Resistance Application), ma unikalne czarne, matowe wykończenie, które nie odbija światłą i wysoce jednolitą powierzchnię. Jest... »

24-03-2021

Regulacja spowalniania zapewnia stałą i niezawodną wydajność otwierania i zamykania przez cały okres użytkowania mebla. Wydłużony cykl życia zawiasu sprawia, że jest on odpowiednim rozwiązaniem dla wielu zastosowań, m.in. w szafkach kuchennych. Dzięki „ConfidentClose” drzwi zamykają się... »

20-02-2021

Regulacja spowalniania zapewnia stałą i niezawodną wydajność otwierania i zamykania przez cały okres użytkowania mebla. Wydłużony cykl życia zawiasu sprawia, że jest on odpowiednim rozwiązaniem dla wielu zastosowań, m.in. w szafkach kuchennych. Dzięki „ConfidentClose” drzwi zamykają się... »

19-01-2021

Jest on wyposażony w całkowicie stalową obudowę i amortyzator „MultiStep” o doskonałym działaniu tłumiącym, co zapewnia płynne zamykanie drzwi. Z uwagi na fakt, że mechanizm jest umieszczony w puszce, „Glissando TL3” nie zajmuje dodatkowej przestrzeni wewnątrz szafki, a jego siłę... »

23-11-2020

W dniach 23-27 listopada odkurzacz jest dostępny ponad 530 zł taniej! Sprawdź ofertę w serwisie Aliexpress.com - Dreame T20. Model Dreame T20 to odkurzacz pionowy, który wyznacza nowe standardy elektroniki domowej i sprawia, że sprzątanie nawet dużych powierzchni jest szybkie i skuteczne. Urządzenie... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!