Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: marka ton Zobacz wszystkie
INK to nowy stół czeskiej marki TON. Autorem projektu jest słowacki projektant młodego pokolenia MICHAL RIABIČ.
16-07-2018

Stół INK wykonany jest z pełnego drewna - do wyboru buk i dąb, a jego wyróżnikiem są nogi o trójkątnym przekroju, które naturalnie przechodzą w masywną płytę blatu. Blat stołu występuje w dwóch wymiarach: 90 x 160 oraz 100 x 200 Grubość blatu stołu: 25 mm Typ stołu:... »

  Stół CHOP jest masywny, wykonany - jak przystało na TON z litego drewna i jest rozkładany. Wyróżnia się
02-07-2018

Stół CHOP jest masywny, wykonany - jak przystało na TON z litego drewna i jest rozkładany. Wyróżnia się ponadczasowym, klasycznym kształtem i wysoką jakością wykonania. Szczególną uwagę należy zwrócić na drewniany blat stołu, który wykonany jest z poprzecznie... »

CHIPS to fotel klubowy marki TON, który swym kształtem przypomina... ziemniaczanego chipsa. To co go wyróżnia, to przede
30-04-2018

Fotel CHIPS jest wyjątkowy. Charakteryzują go łagodne łuki, kontrastujące materiały i to z czego TON słynie - ręcznie gięte drewno. Nad wyraz lekkie oparcie fotela kontrastuje z dość grubym siedziskiem, ułożonym na gięto-klejonej formatce drewna. Komfort siedzenia użytkownik może regulować wymienną... »

Prezentowany wieszak FLEUR zaprojektowany dla marki TON przez słowackiego projektanta Lubo Majera powstał na motywach
03-04-2017

Fleur jest wieszakiem stojącym, bardzo prostym z klarownie jak to określiła marka TON- zaprojektowaną linią. Wykonany jest z drewna bukowego i składa się z trzech elementów tworzących jego podstawę oraz kilku elementów górnych - tu nieco węższych do zawieszania ubrań. Kolorystyka Fleur... »

Kolekcja MOON obejmuje dwa, w pełni tapicerowane i wykonane z litego drewna meblowe siedziska - krzesło
25-01-2016

Czeska firma TON po raz pierwszy kolekcję MOON pokazała na targach imm cologne 2016. Autorem projektu jest Michał Riabic. „Kolekcja Moon obejmująca krzesło i fotel o subtelnym wzornictwie, już w założeniach projektowych preferowała ergonomię, gwarantując tym samym wyjątkowy komfort siedzenia” -... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!