Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: lucon norka Zobacz wszystkie
02-07-2012

LUCON® skraca aż o 80% czas potrzeby na podłączenie opraw oświetleniowych do zasilania. Instalator nie musi już otwierać obudowy oprawy i podłączać przewodów poprzez terminal wtykowy lub zacisk śrubowy. Podłączenie elektryczne wykonywane jest z zewnątrz, bez użycia narzędzi, w oparciu o prostą... »

CENTAURUS jest oprawą przemysłową LED typu „floodlight”, która została wyposażona w 6 wysokowydajnych modułów LED Array
16-12-2013

Korpus oprawy został wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium, odpornego na korozję. CENTAURUS posiada wysoki stopień szczelności IP65 a to dzięki opartemu na sprawdzonym systemie uszczelek NORKA z silikonu i syntetycznej gumy, odpornych na starzenie się i wszelkie odkształcenia. Klosz oprawy jest... »

Nowa idea w oświetleniu - Światło na Punkt jest już dostępna w ofercie Krulen Technika Świetlna.
20-05-2013

Dzięki nowym oprawom oświetleniowym LED firmy NORKA GmbH możliwe jest bardzo precyzyjne dopasowanie pakietu strumienia świetlnego do wymogów danego zadania oświetleniowego. Co może zyskać użytkownik? Przede wszystkim znaczne oszczędności w zużyciu energii – do 50% - w stosunku do innych opraw... »

16-08-2010

System oświetlenia szynowego ALLER NORKA tworzony jest z bardzo estetycznie wykonanych szyn aluminiowych (do wyboru jest 6 rodzajów profili z precyzyjnie wymierzonym okablowaniem przelotowym 7x2.5mm² lub 14x2,5mm²), na których montowane są moduły opraw oświetleniowych na świetlówki liniowe T5 o... »

Fot. Krulen
13-08-2007

Firma KRULEN Technika Świetlna wprowadziła do oferty nową oprawę diodową BRIG NORKA. Oprawa BRIG przeznaczona jest do iluminacji budynków. Niewielkie wymiary oprawy, kompaktowa, zwarta forma i neutralne wzornictwo sprawia, iż BRIG idealnie wkomponowuje się zarówno w nowoczesną jak i klasyczną architekturę... »

Fot. Krulen
14-07-2006

W iluminacji świetlnej często wykorzystuje się barwę. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie wszystkich kolorów w systemie RGB jak również płynne ich zmienianie w czasie. System RGB realizuje, wyprodukowana niedawno przez firmę Norka, oprawa Zurich. Oprawa ta wyposażona jest w trzy świetlówki liniowe:... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!