Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: interprint Zobacz wszystkie
Fox Walnut, Interprint
17-03-2021

Orzech w nowym wydaniu eksploruje piękno naturalnego materiału, dotąd znanego głównie z klasycznie eleganckich realizacji z silnymi wpływami włoskimi. Akcentowane są subtelne spękania, przebarwienia, intensywne ciemne odcienie, co w wyrazie jest dalekie od minimalistycznej sterylności, a bliskie... »

Interprint, Justus.
01-02-2021

„Justus” perfekcyjnie odwzorowuje rysunek drewna dębowego, bogatego w sęki, spękania i inne naturalne detale, a dodatkowo uzupełniony jest szlachetnym efektem patynowania. Inspiracją do stworzenia dekoru były 400-letnie dębowe belki z regionu Allgäu. »

21-04-2020

Tytan występuje w ciepłym odcieniu szarości, typowym dla tego materiału. Na jego powierzchni widoczne są delikatne, podłużne wzory nadające mu wyjątkowy wygląd. Przemysłowy styl wzoru jest bardzo efektowny w połączeniu z drewnem, z kamieniem lub ze szkłem. „Titan One” wyznacza nowy trend... »

Nowy rysunek dębiny Interprint uderza nieokrzesaniem. Na taki efekt natura pracuje długie dekady, w dekorze Ladin uzyskano go
27-02-2017

Powierzchnia dekoru Ladin pokazuje jak bardzo drewno może zmienić się pod wpływem wody, wiatru i słońca - jest szorstka i chropowata, na wskroś surowa. Ten nieposkromiony rysunek dębiny świetnie odnajduje się w wielu aranżacjach. W salonach - w połączeniu z metalem, betonem i szkłem stworzy idealny plan... »

Pochodzący z kolekcji Six Pack 2017 dekor Paldao prezentuje mocny i wyrazisty rysunek orzecha z charakterystycznymi
13-02-2017

Dekor Paldao w tej swojej nowej odsłonie interpretacji orzecha zaskakuje udanym połączeniem klasyki i nowoczesności. Utrzymany jest w klasycznej palecie ciepłych brązów - odcieni czekoladowych, miodowych, bursztynowych i cynamonowych, a przy tym nie jest ani jednolity, ani jednostajny. Elementy jego... »

W pochodzącym z kolekcji Six Pack 2017 dekorze Kronberg uchwycony został rysunek dębiny z wyraźnymi znakami czasu
30-01-2017

Pierwowzorem dla dekoru Kronberg były stare deski z podkładów kolejowych. Wzór wygląda jak "żywy" - autentyczny, prawdziwy. Naturalność rysunku dekoru dodatkowo podkreśla zastosowana przez Interprint kolorystyka - jasna ochra, beże i kremy, delikatne brązy przetykane kolorem... »

Inspiracją dla prezentowanego dekoru Ravello z kolekcji Six Pack 2016 było egzotyczne drewno teakowe.
11-07-2016

Na pierwszy rzut oka kolorystyka i o delikatnej strukturze porów drewna faktura dekoru Ravello przypomina wyblakłe od słońca deski. Dekor w wersji podstawowej dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Ten w odsłonie jaśniejszej doskonale pasuje do wypełnionych światłem wnętrz w stylu... »

W ramach kolekcji Six Pack dekor klonu CLARK proponowany jest przez Interprint już drugi raz, teraz w dwóch podstawowych
20-06-2016

Zaskakuje on przede wszystkim dwoistością swojej natury. Łagodne, kremowe tło tego rysunku jest spokojne i kojące, a dość wyraźnie zaznaczone ciemniejsze elementy fałszywej twardzieli, stanowią mocny kontrast i wprowadzają siłę i sugestywność, a przy tym są jego główną ozdobą. Fałszywa... »

Nowy dekor Interprint z kolekcji Six Pack 2016 o nazwie Altendorf wyróżnia się dość licznymi śladami mechanicznej obróbki
23-05-2016

Altendorf w podstawowej ofercie Interprint dostępny jest w dwóch wybarwieniach (istnieje możliwość zamówienia również innej wersji kolorystycznej). Wybarwienie jaśniejsze (fot.3), bardziej delikatne utrzymane jest w subtelnych, świetlistych beżach, przez co jest doskonałą propozycją do... »

Pochodzący z kolekcji Interprint
18-04-2016

Dekor Pordoi wiernie odzwierciedla surowe, naturalne drewno szwajcarskiej sosny, do tego zachwyca grą wielu kontrastujących elementów - sęków i pęknięć utrzymanych w ciemniejszych barwach niż delikatne tło. Pordoi występuje w dwóch odcieniach kolorystycznych - choć tych tak naprawdę... »

fot. 4 VENTO Dekor Vento jest wariacją na temat włoskiego marmuru.
28-03-2016

fot. 1 EUREKA Interpretacja dębu, który ma szansę wyznaczać nowe miejskie trendy. Naturalny, autentyczny charakter dekor Eureka zawdzięcza umiejętnemu podkreśleniu głębokiej struktury - porowatej, z wyraźnie zaznaczonym usłojeniem. Rysunek dębu jest pełen harmonii i spokoju zaklętego w łagodnych... »

Oto SWAP firmy Interprint - nowa kolekcja 12 unikalnych dekorów zadrukowanych nową technologią druku
30-11-2015

Kolekcja SWAP jest świetnym przykładem możliwości nowej technologii druku. Dekory wyróżniają wzory oryginalne, wręcz fantazyjne, często odważne, a niekiedy nawet i zabawne. Z nowej kolekcji 12 dekorów SWAP prezentujemy 6 z nich, dekory Filo, Gali, Fendo, Webb, Plain oraz Yard. Filo (fot.1) - to... »

Dekory z projektu „MATERIALS WE LOVE. Concept by Zięta & Kuchciński
03-11-2014

Są one efektem współpracy dwóch firm Interprint i Pfleiderer z projektantami - Oskarem Ziętą i Piotrem Kuchcińskim. Na początek, w nowej kolekcji, „MATERIALS WE LOVE. Concept by Zięta & Kuchciński” znalazły się 4 wzory dekorów - drewno daglezji i orzecha oraz w dwóch wersjach beton... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!