Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: hafele Zobacz wszystkie
01-06-2020

Red Dot Award za wyjątkowy design, nagroda Interzum „High Product Quality” za funkcjonalność, a do tego Diament meblarstwa 2020. To lista nagród, którą w prestiżowych konkursach został nagrodzony nowy podnośnik Free Space marki Häfele. Jego szybki i łatwy montaż docenią w... »

Systemy sortowników i pojemników na odpady IMAGIO, które wprowadziła właśnie do swojej oferty sprzedażowej firma Häfele
04-08-2014

Prosty i szybki montaż + estetyka i wysoka jakość IMAGIO (systemy produkowane są w Szwecji) to główne zalety prezentowanych systemów sortowników. Rodzaje systemów dostępnych w ofercie Hafele Polska: 1. 503.21.966 Zestaw 4 pojemników o łącznej pojemności 39,2 l do szerokości korpusu 600 mm. Zestaw wraz z... »

17-01-2011

Dwuścienne boki lakierowane proszkowo o bardzo wytrzymałej powłoce dostępne w trzech kolorach: biały metaliczny, szary metaliczny i szampański metaliczny. Pionowa ściana wewnątrz szuflady pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń. MOOVIT występuje w dwóch standardowych wysokościach: 92 oraz 115mm, ale... »

Fot. Häfele
22-09-2008

Drzwiom meblowym w obiektach i stosowanym w nich zawiasom stawia się wyjątkowo wysokie wymagania. Zawias Aximat 300 przeznaczony do wyposażenia obiektów uzupełnia asortyment zawiasów z jedną osią firmy Häfele. Proponowana seria zawiera wysokiej jakości innowacyjne zawiasy, które przez wiele lat mogą być... »

Fot. Häfele
14-04-2008

Płyty komórkowe to najnowszy trend w przemyśle meblarskim. Dzięki swojej niskiej wadze, niższym kosztom transportu, a jednocześnie wysokiej wytrzymałości na obciążenia, są one doskonałą alternatywą dla drewna, płyt MDF czy płyt wiórowych. Do łączenia płyt komórkowych z ramą wzmacniającą i bez... »

Fot. Häfele
03-03-2008

Firma Häfele jest pionierem w okuciach konstrukcyjnych do płyty komórkowej bez ramy wzmacniającej i jako pierwsza stworzyła złącza, które umożliwiają tworzenie konstrukcji o wysokiej wytrzymałości oraz dużej nośności. Innowacyjne złącze Maxifix 35 HC firmy Häfele zostało stworzone do stabilnego... »

Fot. Häfele
14-05-2007

Na tle rosnących i niepewnych cen cynku okucia meblowe z tworzywa sztucznego są ciekawą i stabilną cenowo alternatywą dla złącz z odlewu ciśnieniowego cynku. Dzięki Minifix 15 Carbogloss Häfele ma w swoim asortymencie złączkę, która - podobnie jak wypróbowany miliardy razy Minifx z odlewu cynkalowego -... »

Fot. Häfele
23-04-2007

Ellipta-ramię ruchome do monitorów płaskoekranowych firmy Häfele - więcej ergonomii i wydajności. Zastosowanie ruchomego ramienia Ellipta do monitorów płaskoekranowych zwiększa powierzchnię roboczą na biurku i jest doskonałym uzupełnieniem ergonomicznych miejsc pracy w biurze. Dzięki temu uchwytowi... »

Fot. Splinea
07-08-2006

Splinea - Meblik specjalizuje się wytwarzaniem mebli dla wyjątkowych ich użytkowników a mianowicie małych dzieci. Po sukcesie kolekcji OCEANICK nadszedł czas na nowe wzory. Dla dziewczynek - kwiatki a dla chłopców - samochody. Oprócz walorów estetycznych firma dba przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci i... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!