Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: glissando Zobacz wszystkie
19-01-2021

Jest on wyposażony w całkowicie stalową obudowę i amortyzator „MultiStep” o doskonałym działaniu tłumiącym, co zapewnia płynne zamykanie drzwi. Z uwagi na fakt, że mechanizm jest umieszczony w puszce, „Glissando TL3” nie zajmuje dodatkowej przestrzeni wewnątrz szafki, a jego siłę... »

18-11-2020

Nowy Glissando TL3 jest wyposażony w całkowicie stalową obudowę i amortyzator MultiStep o doskonałym działaniu tłumiącym, co zapewnia niezawodne działanie i płynne zamykanie drzwi. Z uwagi na fakt, że mechanizm jest umieszczony w puszce, Glissando TL nie zajmuje dodatkowej przestrzeni wewnątrz szafki, a... »

Marka Titus wprowadziła do swojej oferty nową, kolejną już generację spowalniacza Glissando TL do drzwi meblowych
01-07-2013

Obecna wersja spowalniacza wyróżnia się przede wszystkim smuklejszym kształtem, posiada znacznie szerszy zakres dociągu i przystosowana jest, co istotne do wszystkich kątów otwarcia frontów meblowych. W praktyce oznacza to, że nowa generacja Glissando TL zapewnia wyjątkowy komfort cichego zamykania. Dzięki... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!