Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: bosch Zobacz wszystkie
Prezentujemy GKF 12V-8 Professional - pierwszą akumulatorową frezarkę krawędziową Bosch w klasie napięcia 12 V.
18-06-2018

GKF 12V-8 Professional posiada mnóstwo zalet, które docenią ekipy zajmujące się wykończeniem wnętrz, zabudową kuchni, montażem okien, schodów czy mebli. To co wyróżnia frezarkę to jej wyjątkowo wąska i ergonomiczna rękojeść, dzięki której można ją wygodnie prowadzić... »

Firma Bosch wprowadziła na rynek Easy Prune - nowy sekator ogrodowy, który został wyposażony w elektryczne wspomaganie.
07-05-2018

Dzięki technologii Power Assist, elektryczne wspomaganie uruchamiane jest tylko wtedy, gdy siła potrzebna do cięcia jest większa od siły Twoich rąk. Sekator rozpoznaje ten moment poprzez nacisk użytkownika na oba uchwyty sekatora. Sekator EasyPrune może przeciąć nawet 450 gałęzi o grubości 25 mm i to na... »

W kwietniu na rynku sprzedażowym pojawi się GlassVac – pierwsza akumulatorowa myjka do okien firmy Bosch.
02-04-2018

GlassVac wykorzystuje technologię, dzięki której gumową krawędź myjki pokryto innowacyjną powłoką polimerową Power Protection Plus, a która dotychczas, była stosowana wyłącznie w wycieraczkach produkowanych przez firmę Bosch na rynek motoryzacyjny. Idealny rezultat pracy podczas mycia szyb w... »

Firma Bosch wprowadza na nasz rynek system Advancedlmpact 18 QuickSnap. System ten, to nic innego jak wydajna wiertarko-
26-02-2018

Narzędzie dedykowane jest majsterkowiczom. Nadaje się ono do prac związanych z wkręcaniem czy wierceniem w drewnie i metalu, a także wierceniem z udarem w murze, a wymienne uchwyty QuickSnap zapewniają mu dodatkowe funkcjonalności. Uchwyty sprawdzą się np. podczas wkręcania i odkręcania wkrętów tuż... »

Bosch GTC 400 C Professional to niezawodna w wykrywaniu wad i awarii kamera termowizyjna, która wykazuje różnice temperatury
05-02-2018

Wykorzystując kamerę termowizyjną Bosch GTC 400 C Professional wykonawca może pracować nie tylko szybciej, ale i bardziej efektywnie i to na każdym etapie budowy. Urządzenie rejestruje obraz termiczny dostarczając wielu szczegółowych informacji, co pomaga nie tylko w szybkiej ocenie sytuacji, ale i... »

Oto UniversalDetect - pierwszy cyfrowy detektor dla majsterkowiczów sterowany za pomocą ekranu dotykowego, którego zadaniem
04-12-2017

Do urządzenia dołączona jest instrukcja „krok po kroku” (również w języku polskim), która prowadzi użytkownika przez kolejne etapy procesu detekcji. Zintegrowane menu w UniversalDetect minimalizuje ryzyko błędów związanych z niewłaściwą obsługą i zapewnia precyzyjny... »

Jest niewielki, wyjątkowo kompaktowy, do tego mobilny i wyjątkowo wydajny. Mowa o GAS 18V-1 Professional - odkurzaczu
16-10-2017

GAS 18V-1 Professional warto mieć zawsze pod ręką - przyda się do szybkiego sprzątania wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby usuwania dużych ilości zanieczyszczeń np. do usunięcia z obrabianego materiału lub usunięcia pyłu z wywierconego otworu. Odkurzacz GAS 18V-1 Professional jest wszechstronny - dzięki... »

Nowe tarcze pilarskie dla profesjonalistów w serii „Expert for“ by Bosch, dzięki zastosowanej przez firmę technologii węglików
18-09-2017

Bosch rozszerzając program „Expert for“, w pięciu seriach produktów wprowadza tarcze o nowych średnicach: Expert for Wood”, „Expert for ConstructWood”, „Expert for HighPressureLaminate”, „Expert for FiberCement” i „Expert for Sandwich Panel”.... »

Łatwo, szybko i wygodnie - oto nowa propozycja Bosch dla majsterkowiczów, która umożliwia - tu dzięki wyjątkowej technologii
28-08-2017

Technologię ostrzy „NanoBlade“ Bosch zastosował w trzech narzędziach: w akumulatorowej pile Nanoblade EasyCut 12, polecanej szczególnie do cięć z ręki, oraz w sieciowych modelach EasyCut 50 i AdvancedCut 50, przeznaczonych do bardziej precyzyjnych cięć oraz cięć wgłębnych. Wszystkie trzy... »

Pod nazwą EasyVac 12 kryje się odkurzacz 2 w 1, który jest wyjątkowo cichy, niezwykle wszechstronny, a przy sprzątaniu dotrze
24-07-2017

EasyVac 12 ma wiele zalet. Posiada wyjątkową kompaktową konstrukcję , dzięki której łatwo mieści się w szafce - przez co jest zawsze pod ręką i waży tylko jeden kilogram. Dysza ze szczotką odkurzacza umożliwia delikatne usuwanie kurzu z mebli, z kolei dysza do fug łatwo usunie zanieczyszczenia ze... »

IXO Garden to nowy adapter, końcówka do cięcia trawy i krzewów do popularnej, wręcz kultowej już wiertarki Bosch -IXO.
20-02-2017

Ta nowa końcówka pomoże nawet przy formowaniu drzewek ozdobnych, jak i dzięki specjalnemu ostrzu przytnie wystającą trawę przy krawędziach. IXO Garden dedykowany jest osobom, które pielęgnacją roślin zajmują się okazjonalnie - właścicielom zielonych balkonów i tarasów... »

Szlifierki kątowe z tarczą Multi Wheel
29-08-2016

Szlifierki kątowe bez tarcz były wykorzystywane do cięcia takich materiałów ja metal, kamień i beton. Teraz, z tarczami tnącymi Multi Wheel zwiększył się zakres ich zastosowań i umożliwiają również cięcie materiałów miękkich: - drewna - tu nawet drewno z gwoździami - tworzyw... »

Athlet to nowy odkurzacz bezprzewodowy o sile odkurzacza tradycyjnego, który dzięki swoim kompaktowym wymiarom dotrze
13-06-2016

Athlet wyposażony jest w wytrzymałą technologię litowo-jonowych baterii, które zapewniają długi czas pracy odkurzacza, przy jednocześnie krótkim czasie ładowania. Co ważne - dzięki elastycznemu połączeniu odkurzacza z elektroszczotką o nazwie AllFloor HighPower Brush odkurzać nim można i... »

Multi-Tasker - symbol Skil 1480 jest narzędziem wielofunkcyjnym, szczególnie przydatnym w pracach wymagających precyzji takich
13-06-2016

Narzędzie wyposażone jest w wydajny silnik 300 W i w ogranicznik głębokości z regulacją (0 - 80 mm), który umożliwia precyzyjne cięcie, zapobiegając przy tym uszkodzeniu materiału od spodu oraz szybkiemu zużywaniu się brzeszczotów. Ergonomiczna konstrukcja Multi-Tasker, miękki uchwyt oraz... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!