Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: blokada zamka cabloxx Zobacz wszystkie
CABLOXX to nowe rozwiązanie Blum w postaci zamka centralnego, które daje możliwość łączenia z wszystkimi technologiami ruchu
27-02-2017

Montaż systemów szuflad i prowadnic w połączeniu z CABLOXX jest szybki i prosty, przy użyciu znanych, łatwo dostępnych pomocy montażowych. fot. 2 Możliwości zastosowania CABLOXX stosować można z systemami Blum z LEGRABOX, TANDEMBOX, MOVENTO i TANDEM. Dotyczy różnych szerokości i wysokości... »

„Weedbuster“ - model Skil 0700 AG to elektryczny wycinak do chwastów, który sprawdzi się przy usuwaniu chwastów, mchu i
06-08-2018

„Weedbuster“ jest częścią programu narzędzi ogrodowych Skil „Urban Series“, które zapewniają komfort i oszczędność czasu i tak jak inne narzędzia z tej serii oferuje wyjątkowe rozwiązanie Skil „Easy Storage“, dzięki czemu jest wygodny w przechowywani i nie zajmuje... »

Firma Häfele wprowadziła na rynek nową generację zamknięć magnetycznych, dzięki którym zamykanie drzwi odbywa się bez
21-05-2018

A mowa o trzech zamkach magnetycznych, w których magnes jest zamontowany w dyskretnej blaszce, zaczepionej na ościeżnicy, natomiast język zamka ustawiony jest w osi z klamką. Zamki magnetyczne Häfele przeznaczone są do drzwi wewnętrznych z podziałem: 1. Zamek B-TWIN do drzwi bezprzylgowych i... »

Dremel 7750 jest narzędziem lekkim i bardzo poręcznym. Doskonale poradzi sobie przy takich pracach jak ścieranie
24-04-2017

Dremel 7750 jest narzędziem lekkim i bardzo poręcznym. Doskonale poradzi sobie przy takich pracach jak ścieranie, czyszczenie, polerowanie czy szlifowanie. Narzędzie wyposażone jest w akumulator 4,8 V, który naładujemy za pomocą kompaktowej ładowarki i i w trzystopniową regulację prędkości - ta... »

Prezentujemy ERVO-DRIVE flex firmy BLUM - nowe, elektryczne wspomaganie otwierania urządzeń chłodzących i zmywarek
04-05-2015

SERVO-DRIVE flexi i jego inteligentne funkcje jest dobrze przemyślanym rozwiązaniem, które spełnia wszelkie wymagania wynikające z codziennego użytkowania kuchni. fot. 2 - System adaptacyjny SERVO-DRIVE flex dopasowuje się do właściwości drzwi, dzięki czemu drzwi zawsze otwierają się na tą samą... »

13-04-2015

W przemyśle drzewnym i meblarskim zastosowanie znajdują między innymi szybkozłącza do powietrza jako element łączący narzędzia oraz maszyny napędzane pneumatycznie (np. kompresory, pistolety do powietrza, pistolety do lakierowania, gwoździarki, wkrętarki itp.). Tego typu szybkozłącza wykonywane są... »

Kompaktowa piła Multisaw do cięć wgłębnych przyda się w każdym domu. Przeznaczona jest  do cięcia różnego rodzaju materiałów
06-04-2015

Konstrukcja piły jest bardzo lekka, zapewnia maksimum swobody, a wszelkie prace można wykonywać jedną ręką. W wyposażeniu standardowym piły Multisaw znajduje się prowadnica równoległa, tarcze + tarcza diamentowa. Ważnym elementem zastosowanym w pile jest blokada wrzeciona piły, która pozwala... »

Młot udarowo-obrotowy Skil - symbol 1762 AA wyposażony jest w pneumatyczny i 3-funkcyjny mechanizm udarowy o dużej mocy
23-02-2015

Na 3-funkcyjny mechanizm udarowy młota składa się: - funkcja wiercenia z udarem - blokada udaru do zwykłych operacji wiercenia i wkręcania - blokada obrotów do lekkich prac wymagających kucia Ergonomiczny kształt uchwytu gwarantuje - po pierwsze wygodę, po drugie pełne bezpieczeństwo obsługi. Dodatkowo... »

PKS 16 Multi to nowa pilarka tarczowa w wersji mini. Sprawdzi się przy cięciu różnych materiałów jak np. drewna, płytek
08-12-2014

W wyposażeniu standardowym pilarki tarczowej PKS 16 Multi znajdują się trzy tarcze pilarskie: diamentowa - np. do płytek ceramicznych, do drewna oraz innowacyjna tarcza „multi material”, która doskonale sprawdzi się w przypadku pracy z różnego rodzaju materiałami. W pilarce PKS 16 Multi istnieje... »

 Mechanizm zamka jest całkowicie zintegrowany z prowadnicą kulkową Accuride
15-09-2014

Mechanizm zamka jest całkowicie zintegrowany z prowadnicą kulkową Accuride, co bardzo ułatwia sam montaż prowadnic jak i ich obsługę. Co ważne, elektroniczny zamek pasuje do wszystkich prowadnic Accuride o szerokości od 12,7 mm. Stosować go można używając różnych metod aktywacji a także integrować z... »

Poręczna, domowa pilarka tarczowa - model Skil 5255 AA o wadze zaledwie 3,5 kg wyposażona została w specjalny wizjer, który
10-03-2014

Doskonała pod względem ergonomii konstrukcja pilarki zapewnia optymalną kontrolę i łatwość prowadzenia a zastosowana przez Skil blokada wrzeciona zapewnia łatwą wymianę tarczy. Dane techniczne; - maks. głębokość cięcia przy 90° 55 mm - maks. głębokość cięcia przy 45° 38 mm - moc 1150 W -... »

Zamek B no-ha mini jest magnetycznym zamkiem do drzwi wewnętrznych bezprzylgowych pokojowych i łazienkowych
03-02-2014

Unikalna konstrukcja i znacznie zredukowane wymiary poprzedniej wersji zamka B no-ha, daje możliwość prostego montażu zamka mini w skrzydle drzwiowym. Sama konstrukcja zamka jest przez Häfele opatentowana. Sprawia ona, że zamek B no-ha mini zastępuje zarówno zamek wpuszczany i jak i klamkę drzwiową. Efekt... »

Nowy strug marki Skil - model 1558 AA jest dokładnym i prostym w obsłudze narzędziem do wyrównywania powierzchni i fazowania
16-12-2013

Wyposażony został w silnik o mocy 600 W, który zapewnia odpowiednie rezerwy mocy podczas strugania. Zastosowana w tym modelu duża gałka regulacji głębokości służy także jako dodatkowa rękojeść z przodu, zapewniając dodatkowo optymalną kontrolę w trakcie pracy. Nowoczesne i z pewnością ergonomiczne... »

Bardzo prosty montaż okucia do mocowania zarówno drewnianych jak i aluminiowych nóg stołu proponuje marka Häfele
03-06-2013

Okucie przeznaczone jest do nóg o przekroju: 80x80mm, 100x100 mm i szersze. Dzięki tej nowej propozycji, w przypadku nóg o przekroju 100x100 mm bezpośrednie połączenie jest prawie niewidoczne, widoczny jest jedynie 2 mm otwór kontrujący, którego zadaniem jest blokada jakiegokolwiek przesuwania się okucia... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!