Nowości produktowe
Nowości zawierające tag: algo Zobacz wszystkie
krzesło Algo, projekt Nikodema Szpunara
03-01-2022

Dostępny jest w dwóch opcjach wykończenia: ze sklejki oraz w wersji tapicerowanej. Kolekcja „Algo” sprawdzi się zarówno w przestrzeniach publicznych takich, jak kawiarnie, poczekalnie, lobby i pokoje hotelowe oraz biura, ale też we wnętrzach mieszkalnych: w salonie czy sypialni. »

DiaminoFurniture V6R2 to najnowsza wersja oprogramowania firmy Lectra do przygotowywania układów kroju dla
29-02-2016

DiaminoFurniture V6R2 poszerza ofertę wyposażenia automatycznej krojowni, pozwala przyspieszyć proces rozwoju produktu, podnieść jakość gotowego produktu i zwiększyć oszczędność materiału w krojowni. Obecnie, konsumenci chcą mebli, odzwierciedlających ich styl życia. Oczekują skompilowanych... »

Zautomatyzowany proces załadunku płyty i odbioru gotowych elementów w centrum frezującym InfoTEC 3121PRO PLUS zapewnia
07-10-2013

Kompaktowy stół podawczy – nożycowy, umieszczony jest za bramowym centrum frezującym podnoszącym płyty o wymiarach do 3100 x 2100 mm. Centrum automatycznie pobiera płytę, tnie i wierci osiągając przy tym szybkość cięcia nawet do 400 mm/s. Po rozcięciu płyty już gotowe elementy spychane są na... »

Automatyczna optymalizerka z popychaczem TRSI w ciągu jednej tylko minuty potrafi wyciąć z uwzględnieniem usunięcia wad drewna
01-07-2013

Stosować ją można zarówno do drewna litego jak i materiałów drewnopochodnych. Sterowanie optymalizerką odbywa się przy pomocy sterownika PLC lub komputera z wysoce efektywnym algorytmem optymalizacji rozkroju. Charakteryzuje się bardzo wysoką precyzją cięcia: max. +/- 0,2 mm na długości 1 metra.... »

13-06-2006

Formatyzacja 5 to program komputerowy firmy AgmaSoft przeznaczony do zastosowania w przedsiębiorstwach wykonujących rozkrój materiału na prostokątne elementy na zasadzie cięcia gilotynowego. Jest on rozbudowaną wersją Formatyzacji 3, która pojawiła się na polskim rynku w 1999 r. Stanowiąc alternatywę dla... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!