Newsroom

Zmiana w Zarządzie Schattdecor SE

Od lewej: Roland Heeger i Claus Neuffer - zmiana stanowiskowa w grupie Schattdecor.

Zmiana w Zarządzie Schattdecor SE

Od maja 2005 r. Roland Heeger jest członkiem Zarządu odpowiedzialnym za technikę, badania i rozwój, innowacje i zarządzanie procesami, technologie informacyjne i cyfryzację w grupie Schattdecor. Firma ogłosiła, że teraz tę funkcję będzie sprawował Claus Neuffer.

Roland Heeger był na swoim stanowisku w dużej mierze odpowiedzialny za międzynarodowy rozwój firmy poprzez rozbudowę i budowę nowych lokalizacji Schattdecor. Przez lata sprawował także funkcję opiekuna Schattdecor Polska. Technologiczne kamienie milowe, takie jak wprowadzenie i rozwój druku cyfrowego, umożliwiły implementację nowych standardów w obszarze druku i projektowania wzorów. Po 18 latach na stanowisku dyrektora ds. techniki Roland Heeger pozostawia fundament, który zapewni grupie Schattdecor bezpieczną przyszłość.

Na czym polega zmiana stanowiskowa w Grupie Schattdecor?

Roland Heeger przekazuje swoje stanowisko członka Zarządu ds. techniki Clausowi Neufferowi. Claus Neuffer pracuje w Schattdecor od marca 2000 roku i obecnie kieruje obszarem techniki. Wraz ze zmianą stanowiskową ten zakres zarządzania zostanie rozszerzony o tematykę zrównoważonego rozwoju.

ZOBACZ TAKŻE: Z kryzysu wyjdziemy silniejsi

W ciągu prawie dwudziestu lat pracy w Schattdecor Roland Heeger wprowadził swój obszar w nowoczesną erę dzięki wielkiemu zaangażowaniu, dogłębnej wiedzy specjalistycznej i odwadze do inicjowania nowych rozwiązań. Wiele wyjątkowych inicjatyw wyznacza jego ścieżkę kariery. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za ogromne zaangażowanie w firmę Schattdecor – powiedział Roland Auer, prezes Grupy Schattdecor.