Newsroom

Zbliża się 40. edycja targów LUBDOM

492407529

Zbliża się 40. edycja targów LUBDOM

W dniach 2-4 października 2020 r., na terenie Targów Lublin, jubileusz będą świętowały targi LUBDOM. Wydarzenie odbywa się pod patronatem miesięcznika „BIZNES.meble.pl”.

Odwiedzający targi LUBDOM będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, zobaczyć pokazy fachowców, najnowsze technologie, trendy wnętrzarskie oraz wziąć udział w II Lubelskim Kongresie Designu i Architektury z gościem specjalnym – Tomaszem Pągowskim.

Swoje usługi zaprezentują renomowani przedsiębiorcy z branży budowlanej, którzy posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty. Wśród wystawców znajdą się m.in. dostawcy materiałów i chemii budowlanej, stolarki drzwiowej i okiennej, systemów wykończeniowych, wszelkich instalacji czy dachów. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań związanych z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami grzewczymi i kominkowymi, bezpieczeństwem domu oraz innowacjami w budownictwie.

Targi LUBDOM: do domu i ogrodu

Wielbiciele ogrodów znajdą na targach ofertę architektury ogrodowej oraz roślin i kwiatów. Szeroki asortyment zaprezentują również firmy z branży wnętrzarskiej m.in. wykonawcy podłóg, producenci armatury, mebli dla domu i biura, oświetlenia, szerokiej gamy dekoracji czy tekstyliów. Będzie to nie tylko możliwość poznania najnowszych trendami, ale także nawiązania kontaktów z projektantami.

Projektanci, architekci oraz pasjonaci designu po raz drugi spotkają się na Lubelskim Kongresie Designu i Architektury, który odbędzie się w ramach Targów LUBDOM. Kongres to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: projektantów, architektów, trenerów, instytucji branżowych, firm komercyjnych. Łączy ich jeden cel: stworzenie wydarzenia skupiającego w jednym miejscu wszystkich, którzy są związani ze wzornictwem, projektowaniem czy architekturą.

W ciągu dwóch dni (3-4 października) uczestnicy kongresu będą mogli wziąć udział w szkoleniach, spotkaniach i debatach. Jerzy Osika – wykładowca i trener w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu i trendów konsumenckich opowie o nowościach w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień/zimna 2020/2021 według nowojorskiej agencji Fashion Snoop oraz o tym, jak przygotować stoisko targowe, które przyczyni się do wzrostu sprzedaży. Nie zabraknie także warsztatów dla przedsiębiorców, pracowników obsługi klienta, sprzedawców czy studentów o efektywnej komunikacji interpersonalnej, które poprowadzi Monika Borowska – projektant wnętrz, właściciel firmy Aura Monika Borowska.

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Tomasz Pągowski – projektant wnętrz z ponad 20-letnim doświadczeniem, konstruktor, pasjonat drewna, muzyk sceny klubowej, charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne: „Projekt LOKALny”, „Remont w 48h”, „Bitwa o Dom”, dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Podczas Kongresu (3 października) Tomasz Pągowski opowie o trendach wnętrzarskich na nadchodzący sezon oraz spotka się z uczestnikami w specjalnie przygotowanej strefie.

Więcej informacji TUTAJ

2 października 2020 r. – 12.00 – 18.00 (W PIĄTEK WSTĘP WOLNY)

3 października 2020 r. – 10.00 – 18.00

4 października 2020 r. – 10.00 – 17.00