Newsroom

Targi spoga+gafa odwołane

Targi spoga + gafa, targi ogrodnicze, Kolonia 2019.

Targi spoga+gafa odwołane

Największe na świecie targi ogrodniczo-lifestylowe – spoga+gafa – nie odbędą się w tym roku ze względu na niepewną sytuację spowodowaną COVID-19 i związane z tym ograniczenia.

Pierwsza cyfrowa edycja targów Interzum jest już na półmetku, a tymczasem Koelnmesse ogłasza, że inne wydarzenie, którego jest organizatorem, spoga+gafa, zostaje odwołane.

Nawet jeśli ankieta, która została przeprowadzona wśród międzynarodowych odwiedzających i wystawców pod koniec lutego, wskazywała, że przesunięcie targów na sierpień 2021 r. jest dobrą opcją, ostatecznie wszystkie zaangażowane strony zgodziły się, że na początku sierpnia nie będzie możliwe zorganizowanie wydarzenia, które oddaje charakter i renomę marki targów.

spoga+gafa z nową datą

Kolejna edycja odbędzie się na terenach targowych w Kolonii w dniach 19-21 czerwca 2022 r. Nowy termin doskonale wpisuje się w fazę składania zamówień we wszystkich biorących udział w targach branżach i spodobał się wystawcom.

Organizatorzy targów wraz ze swoimi partnerami patrzą teraz optymistycznie w przyszłość i nie mogą doczekać się czerwca 2022 r. Na targi w Kolonii czekają czołowi międzynarodowi decydenci, kupujący i eksperci branżowi z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE: Targi spoga+gafa przesunięte na sierpień

Wydarzenie odbędzie się w przyszłym roku jako targi hybrydowe na terenach targowych w Kolonii oraz w przestrzeni cyfrowej w postaci spoga+gafa @home. Po raz kolejny – w 2022 roku – targi będą miejscem prezentacji innowacji, nowości produktowych i trendów dla wystawców, kupców i decydentów.

Już wkrótce formularze zgłoszeniowe na wydarzenie będą dostępne dla wystawców w Internecie.