Newsroom

Spotkajmy się na targach MEBLE POLSKA w Poznaniu

Zaproszenie na targi MEBLE POLSKA w Poznaniu.

Spotkajmy się na targach MEBLE POLSKA w Poznaniu

Planujesz pobyt na targach MEBLE POLSKA w Poznaniu w dniach 21-24 lutego? Zapraszamy na ekspozycję BIZNES.meble.pl – pawilon 3A, stoisko 29.

Od poprzedniej edycji minęło zaledwie dziewięć, a nie jak zazwyczaj dwanaście miesięcy, ale nie zmienia to faktu, że na targi meblowe w stolicy Wielkopolski czeka cała branża. W zorganizowanym przez BIZNES.meble.pl plebiscycie na najbardziej wyczekiwane wydarzenie roku, już po raz drugi raz z rzędu zwyciężyły targi MEBLE POLSKA w Poznaniu. Tym razem odniosły jednak zwycięstwo w imponującym stylu, z dużą przewagą nad pozostałymi konkurentami.

W dniach 21-24 lutego w Poznaniu po raz kolejny spotka się cała meblarska Polska, a my – jak co roku – będziemy na targach z najnowszymi wydaniami miesięcznika BIZNES.meble.pl. Zapraszamy do pawilonu 3A, na stoisko nr 29. Spotkajmy się, napijmy razem kawy i porozmawiajmy!

Targom MEBLE POLSKA 2023 towarzyszyć będzie cykl seminariów. Polecamy szczególnie tę część konferencyjną, która będzie poświęcona rynkowi e-commerce. Już w najbliższy wtorek – 21 lutego – specjaliści Unity Group oraz ONe opowiedzą o trendach w rozwoju biznesu i rozwiązaniach wspierających sprzedaż i cyfryzację firm z branży meblarskiej.

W tym roku szkolenia są współorganizowane między innymi przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. Dla uczestników targów MEBLE POLSKA udział w seminariach jest bezpłatny.

Również pierwszego dnia targów – o 16:00 – w pawilonie 10 odbędzie się uroczystość wręczenie Złotych Medali i statuetek Acantus Aureus Targów MEBLE POLSKA i HOME DECOR.

Najważniejsze informacje o targach MEBLE POLSKA w Poznaniu

Tegoroczna ekspozycja

Ekspozycja targów MEBLE POLSKA 2023 zlokalizowana jest w pawilonach 3, 3A, 5, 6, 8 i 8A. Wystawców, którzy zazwyczaj mieli swoje stoiska w pawilonie nr 4 tym razem znajdziecie w pawilonach 8 i 8A. Targi HOME DECOR zajmują pawilon 5A.

Godziny trwania targów MEBLE POLSKA w Poznaniu

  • 21 lutego: 10.00 – 18.00
  • 22 lutego: 10.00 – 18.00
  • 23 lutego: 10.00 – 18.00
  • 24 lutego: 10.00 – 17.00

Wejścia na tereny targowe

  • wejście wschodnie, od ul. Głogowskiej
  • wejście północne, od ul. Bukowskiej
  • wejście zachodnie, od ul. Śniadeckich