Newsroom

Roland Auer rezygnuje z funkcji prezesa Zarządu Schattdecor

Roland Auer, prezes Zarządu Schattdecor, zrezygnował z pełnionej funkcji.

Roland Auer rezygnuje z funkcji prezesa Zarządu Schattdecor

Wraz z Radą Nadzorczą i rodziną Schatt, Roland Auer ogłosił rezygnację ze stanowiska prezesa Zarządu Schattdecor z powodów osobistych.

Roland Auer wniósł znaczący wkład w międzynarodową ekspansję firmy Schattdecor. Na szczególną uwagę zasługuje jego zaangażowanie w powstanie Schattdecor Polska oraz praca na stanowisku prezesa Zarządu Grupy od 2017 roku.

Po ponad 30 latach pracy w firmie specjalizującej się w produkcji powierzchni dekoracyjnych, nie była to łatwa decyzja. Jednak Roland Auer podjął ją przy wsparciu rodziny Schatt i Rady Nadzorczej Schattdecor.

Rada Nadzorcza i rodzina Schatt, wyrazili wdzięczność wysiłek i pracę, którą Roland Auer wykonał na rzecz firmy, dziękując za wszystkie wspólne lata zapewnili o swoim pełnym wsparciu.

Firma podjęła również szereg kompleksowych działań, aby zapewnić płynne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Dr Derick Beitel, członek Zarządu ds. finansów, zostanie rzecznikiem Zarządu. Claudia Küchen, Członek Zarządu ds. designu, marketingu i komunikacji przejmie obszar HR. Robert Vuga, związany z grupą od 24 lat, kierował zakładami w Rosji i Turcji, zostaje powołany przez Radę Nadzorczą na członka Zarządu ds. Sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE: Trzeba być uważnym i otwartym na zmiany

Zadbaliśmy o to, aby nasz obecny Zarząd, wszystkie struktury w firmie oraz cały zaangażowany zespół zapewnili bezproblemowe przejście przez tą zmianę. Pragniemy zapewnić naszych klientów, dostawców i partnerów o dalszej współpracy, bezpieczeństwie dostaw i serwisie na najwyższym poziomie – podkreślają Reiner Schulz, przewodniczący Rady Nadzorczej Schattdecor oraz Anja Schatt-Steiner, w imieniu rodziny Schatt.

Źródło: Schattdecor.