Newsroom

Polskie drewno i meble na MIFF Furniverse

498674379

Polskie drewno i meble na MIFF Furniverse

Powracają targi w Malezji. Trzecia edycja MIFF Furniverse odbędzie się online, w dniach 25-29 października. Tematem jednej z dyskusji będzie polskie drewno i mebli z Polski.

Z powodu braku możliwości zorganizowania w tym roku wystawy w tradycyjnej formule, organizator – Informa Markets – postanowił zebrać wystawców MIFF i dzięki jesiennej edycji MIFF Furniverse zaspokoić potrzeby związane z zaopatrzeniem w meble globalnych nabywców.

Druga edycja MIFF Furniverse, która odbyła się w marcu 2021 roku, wygenerowała 4,55 miliona dolarów sprzedaży w ciągu pięciodniowego wydarzenia i przyciągnęła ponad 1.700 wizyt kupujących ze 103 krajów i regionów, którzy chcieli pozyskać nowe produkty i złożyć zamówienia. Większość kupujących to importerzy, hurtownicy, dystrybutorzy, detaliści, sklepy internetowe, agenci zakupowi i projektanci wnętrz.

Na MIFF Furniverse w październiku 2021 roku będzie można spotkać nowych dostawców i obejrzeć nowe projekty i nowe produkty. Edycja zgromadzi 50 dostawców mebli z Malezji, Japonii i USA.

W targach bierze udział 6 firm z Polski: Black Red White, Bozetti Design, Complet Furniture, Migaloo Home, Poldem i TDS Form.

Bez wątpienia będzie to platforma umożliwiająca nawiązywanie kontaktów na całym świecie.

Oprócz prezentacji wystawców w ramach platformy, MIFF Furniverse proponuje również serię seminariów internetowych MIFF Creative Business, jako jedną z głównych atrakcji wydarzenia.

Pierwszego dnia MIFF Furniverse, o godzinie 15:00 (UTC+8), organizatorzy zapraszają profesjonalistów z branży z Polski do dyskusji online na temat polskich mebli i  drewna z Polski.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z polskimi firmami lub eksportować swoje produkty na polski rynek, to nie przegap spotkania z ekspertami z Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Podczas webinarium przedstawione zostaną polski przemysł drzewny i meblarski, czołowi polscy producenci działający globalnie w branży meblarskiej oraz aktualne trendy w sektorze.

Wśród prelegentów są:

  • Rafał Gruszczyński z Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego;
  • Wojciech Chatys z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu;
  • Przemysław Zaręba z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

26 października o godzinie 15:00 (UTC+8) uczestnicy mogą dołączyć do takich prelegentów, jak Peter Pederson z Sourcebynet, Walter Tan z Elemental Republic oraz Lim Bo Qiang z Paperworks Studio & Basicology, aby dyskutować na interesujący temat The Design Trend 2022.

By dowiedzieć się więcej o MIFF Furniverse, MIFF 2022 i innych cyfrowych propozycjach MIFF, odwiedź www.miff.com.my.