Newsroom

Nowy showroom z luksusowymi markami

W nowym Showroomie Powsińska 16 można znaleźć m.in. luksusowe meble.

Nowy showroom z luksusowymi markami

Światowy design zagościł na warszawską Sadybę. Nowe miejsce – Showroom Powsińska 16 – oferuje dostęp do wysokiej jakości produktów z sektora wyposażenia wnętrz. Można w nim znaleźć luksusowe meble takich marek, jak Treca, Arketipo czy Cattelan.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Wnętrze showroomu bardziej przypomina galerię sztuki niż tradycyjny salon z meblami i akcesoriami wyposażenia wnętrz. Na 400 metrach dwupoziomowej przestrzeni Showroomu Powsińska 16 dostępne są luksusowe meble i starannie wyselekcjonowane dodatki do wyposażenia wnętrz wiodących, światowych marek.

Dzięki kooperacji firm H & H Solutions, specjalizującej się w tematyce łóżek i materaców oraz Lusso Casa, ekspertów od mebli i oświetlenia, powstało miejsce przeznaczone dla klientów, którzy cenią w życiu obcowanie ze sztuką użytkową, a jej zakup często traktują w kategoriach doświadczenia i inwestycji.

Powsińska 16 to miejsce dla miłośników najlepszego designu. Od lat pracujemy z topowymi markami, a showroom jest tym miejscem, w którym prezentujemy selekcję najlepszych naszym zdaniem nowości rynkowych. Liczymy, że będzie to miejsce spotkań zwolenników sztuki, funkcjonalnego wzornictwa oraz zdrowego, najlepszego snu – mówi Bartłomiej Świtkowski, współwłaściciel showroomu.

Włoskie marki i luksusowe meble

Showroom Powsińska 16 to stylowe stoły, krzesła, stoliki kawowe czy designerskie oświetlenie od włoskich marek takich jak Bonaldo, Cattelan Italia, Cantori oraz Desiree. Tu także znalazła swoje miejsce włoska Edra – marka, którą cechują uniwersalizm produktów, ponadczasowa elegancja i komfort. Sofy i fotele Edra to niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju projekty, które dają maksymalną przyjemność z użytkowania.

Powsińska 16 to również wyspecjalizowany salon snu w Warszawie. Obsługa ma wieloletnie doświadczenie w zakresie najwyższej jakości łóżek i materaców. Od lat współpracuje i szkoli się u ekspertów takich marek, jak francuska Treca, szwedzki Mattsons czy brytyjska manufaktura Somnus. W ofercie salonu znaleźć więc można nie tylko ekskluzywne łóżka, ale też materace produkowane z naturalnych materiałów, jak np.: końskie włosie, kaszmir czy wełna.

W nowym Showroomie Powsińska 16 można znaleźć np. luksusowe meble.
Nowy showroom Powsińska 16 już otwarty.

Dopełnienie oferty stanowią włoskie garderoby San Giacomo, które ze smakiem łączą funkcjonalne rozwiązania z elegancją drewna i szkła, tworząc wygodną i ekskluzywną przestrzeń. Nie brakuje również szaf, komód czy oświetlenia, a każdy z tych produktów ma w sobie duszę i nietuzinkowość.

Design to nasza pasja, ale też nasze wieloletnie doświadczenie. Wykorzystując tę wiedzę wesprzemy każdego klienta w procesie doboru elementów wyposażenia wnętrz i zrealizujemy niestandardowe marzenia. W naszym portfolio znajdują się kluczowe w branży wnętrzarskiej europejskie marki, ale z entuzjazmem podchodzimy też do nowych wyzwań – dodaje Damian Okrutny, współwłaściciel showroomu.